trudnoća

nijebitno11

postovani!
Imala sam odnose s 14.7, 17.7, 20.7...svaki put je svrsio..i po racunanju tu su mi bili plodni dani..i sad u zadnja 3 dana mije cesto m uka i imam lagane grceve po stomaku i mala probadanja u stomaku.. ( citala sam na internetu da su ta probadanja vezana uz to kao da se događa začeće i da se maternica namjesta, dali je to istina ili gluposti? )...usput dali je moguce da sam trudna uz sve one simtome? a menstruaciju trebam tek dobit za nekih 5 do 6 dana
Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Senzacije koje imate nespecifične su.
Mogu ukazivati i na jedno i na drugo.

nijebitno11

a dobro. onda cu pricekat jos tjedan, dva..pa cu vidjet sama.
hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

nijebitno11

Imam jos jedno pitanje za vas!
trebam dobit menstruaciju za 2-3 dana, da li je pametno da sutra isprobam sa testom..dali ce pokazat trudnocu ako sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ne dobijete menstruaciju kroz par dana napravite test na trudnoću.

nijebitno11

imam jos jedno pitanje za vas!
trebam dobit menstruaciju za 2-3 dana, a zadnja mi je bila 2.7, i sad me zanima dali bi bilo pametno napravit test za trudnoću sutra, prekosutra ujutro... hoće li pokazati trudnoću ako je došlo do nje?

Lilaaa

Postovani.
Imala sam menstruaciju 28.6. Naredna je trebala biti 25.7. ( s tim da nekad se desi da kasni dan ili dva ). Ovaj put je kasnila tri dana, i cetvrti tj 28.7 sam dobila, s tim da sam prije menstruacije primjetila na ulosku 'nesto' smedje..iscjedak ili sta je vec bilo, poneka kap samo..par sati nakon toga sam dobila menstruaciju, koja je kao i svaka prethodna, normalna. Odnos sam imala 11.06, s tim da decko nije ejakulirao u mene, nego vani. Da li postoji mogucnost da sam trudna?

nijebitno11

dobro hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nijebitno, najbolje u vrijeme očekivane menstruacije ili ako koji dan kasni.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lila o kakvoj trudnoći govorite. Imali ste menstruaciju.

Lilaaa

Ispravka menstruacija je trebala biti 24.7 happy)

Lilaaa

Da i menstruacija jos uvijek traje, ali me brine taj smedji iscjedak koji se prethodno pojavio..svasta sam procitala na internetu, pa radi toga pitam..hvala na brzom odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nevažno.

Lilaaa

a odnos je bio 11.7

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

nijebitno11

mozete li mi rec kakav bi trebao biti iscjedak u 5 tj. trudnoće?
ako ima pravila u tom

nijebitno11

i usput imam lagane grceve po stomaku ..kao menstrualni su, ali menge nema ..dali je to normalno?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalan je sluzavi isjedak.

lover20

Poštovani
Interesira me,može li se zatrudnjet tijekom plodnih dana ali spolni odnos bez zaštite i ako se ne ejakulira u rodnicu?
zahvaljujem