trudnoća

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije tada neće ni doći do trudnoće.

nijebitno11

poštovani, imam jedno pitanje za vas
kako da se narucim kod ginekologa? dali se to treba uopće narucivat, tj. dali treba uputnica?
posto nikad nisam bila kod ginekologa jos..pa bih htjela da mi to objasnite
Hvala!

sanja145

Poštovani!
molila bih za jednu informaciju....zadnja menstruacija je bila 21.07 nakon toga cetiri dana imala sam, smedji iscjedak kojeg je bilo malo i odmah je prestao....imala sam odnose s partnerom u medjuvremenu bez zastite jer planiramo trudnocu....vec par dana bole me grudi i dosta su osjetljive i osjecam iscrpljenost da li je moguca trudnoca i moram li cekati do sljedece menstruacije za napraviti test za trudnocu...?
zahvaljujem na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nijebitno, kao i za obiteljskog liječnika. U RH je obveza da imate svog primarnog ginekologa.
Otiđite kod nekog od njih koji ima ugovor sa HZZO-om i zatražite ( ako nije popunjen) da vas upiše kao novog pacijenta.
Ovjerite izjavu koju vam on dade u područnom uredu HZZO-a i od tad ste njegov pacijent.
Zatim vam on da termin za pregled.

nijebitno11

hvala vam puno!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

nijebitno11

napravila sam test i dobila sam dve crtice..trudna sam!
zanima me dali su ponekad lagani grčevi normalni ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Često se vide u ranoj trudnoći. Javite se ginekologu.

nijebitno11

hocu hvala.. ali jos nisam izvadila karton kod nijednog ginekologa!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.