Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


trudnoca


Autor Poruka

bobica97

10.08.2015. 23:55

Zadnju mjesečnicu sam imala 3.8. U subotu, 8.8. dečko i ja smo se mazili i simulirali smo sex preko odjeće. On je imao bokserice i šorc a ja tajice i gaćice. Poslije misionarske poze(bili smo skroz obučeni) vidjela sam da su mi tajice u predjelu vagine mokre. Dečkov šorc je bio suh. Otišla sam u wc i vidjela da su mi i gaćice mokre. Pošto nisam imala druge, morala sam ostati u tim gaćicama, tj nisam mogla da ih promenim. Mnogo se plašim trudnoće. Da li je sperma mogla da prođe kroz dečkov šorc i da li su moje gaćice bile mokre od sperme ili od znoja jer smo poslije simuliranja bili jako oznojani? I ako su kojim slučajem moje gaćice bile mokre od dečkove sperme, mogu li da zatrudnim tako jer sam ih nosila par sati nakon toga?

Dejan Šakoronja, dr. med.

11.08.2015. 19:45

Što da vam odgovorim na ovakvo pitanje osim da se educirate i bolje je da još neko vrijeme nemate odnose.