trudnoca

bobica97

Zadnju mjesečnicu sam imala 3.8. U subotu, 8.8. dečko i ja smo se mazili i simulirali smo sex preko odjeće. On je imao bokserice i šorc a ja tajice i gaćice. Poslije misionarske poze(bili smo skroz obučeni) vidjela sam da su mi tajice u predjelu vagine mokre. Dečkov šorc je bio suh. Otišla sam u wc i vidjela da su mi i gaćice mokre. Pošto nisam imala druge, morala sam ostati u tim gaćicama, tj nisam mogla da ih promenim. Mnogo se plašim trudnoće. Da li je sperma mogla da prođe kroz dečkov šorc i da li su moje gaćice bile mokre od sperme ili od znoja jer smo poslije simuliranja bili jako oznojani? I ako su kojim slučajem moje gaćice bile mokre od dečkove sperme, mogu li da zatrudnim tako jer sam ih nosila par sati nakon toga?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Što da vam odgovorim na ovakvo pitanje osim da se educirate i bolje je da još neko vrijeme nemate odnose.