trudnoca

olivera2

zanima me nakon koliko dana se moze vidjeti dali sam trudna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam je ciklus redovit tek nakon tjedan dana kašnjenja menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam-.

Amy57

Postovani, danas sam trebala dobiti menstruaciju, jutros sam radila test koji je pozitivan, do sada nisam bila trudna.. ono sto mene plasi je osjecaj kao da cu dobiti i na momente bol u desnom jajniku., i vec mi par dana krce crijeva.. bojim se vanmatericne, imam li razloga za brigu.. ? Inace imam i pcos..u slucaju vanmatericne dali bi simptomi bili vec sada? Tj mene plasi taj povremeni bol u desnom jajniku..koji traje po par sekundi..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pričekajte još tjedan dana i onda učinite uzv pregled. Nema razloga da već sada sumnjate na vanmaterničnu trudnoću. Čak i u slučaju izvanmaternične trudnoće još je prerano da bi se osjetili bilo kakvi simptomi.