Trudnoca?

Denissa

Postovani,
Imam dilemu u vezi sa mogucnoscu trudnoce. Naime, menstruacija mi kasni dve nedelje ovaj mesec. Uradila sam test dva puta (prvi 3 dana nakon izostanka menstruacije a drugi posle nedelju dana od prvog) i oba si bila negativna. Ne osecam nikakve simptome trudnoce. Medjutim juce sam imala nezasticen odnos sa deckom. Par sati nakon odnosa iz vagine je izasao beli iscedak, poput sperme. Da li je mogice da ostanem u drugom stanju i da li bih trebala uzeti pilulu za dan posle? Tek za tri dana imam zakazan pregled kod Ginekologa, bojim se da ce do tada biti kasno za preruzeti nesto.
Hvala unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna ako je test negativan. Slobodno pričekajte termin kod ginekologa.