Upit u vezi abortivnih tableta

buga

Poštovani,
dobila sam od određene poliklinike informaciju da se prekid trudnoće može izvesti sa tabletom.
Zanima me gdje bih mogla doći do neke informacije u vezi toga?
Naime što god čitam na internetu spominje se tableta koja se popije, pa nakon nekoliko dana ide se natrag po vaginalne tablete koje se stavljaju.
Međutim meni je u toj poliklinici rečeno da se daje samo jedna tableta koja se popije i to je to.
Zanima me znate li Vi možda kakvu informaciju o tome, postoje li tako različite vrste tih tableta?
Unaprijed hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Više informacija o tome možete dobiti samo u bolnici u Rijeci jer oni izvode pobačaj na taj način.
Poliklinike privatne i državne ne izvode pobačaje!!