Trudnoća

Sashkica

Poštovani doktore, imam par pitanja za vas, nadam se da necu da budem previse dosadna.
1. Skoro mi se prvi put desilo, da u toku odnosa sa svojim deckom i ja i on osecamo jako peckanje i bol u intimnim delovima, ja sam cak jedva i izvrsila malu nuzdu nakon odnosa. Mozete li mi reci sta moze da bude u pitanju? Desilo se par puta ali zadnja nekoliko puta se ne desava. Da nije neka bakterija ili infekcija?

2. Ja i decko ne koristimo zastitu tokom odnosa. Nakon menstruacije nekih 5-6 dana mozda, smo imali odnos i on je svrsio u mene (izvinite na izrazu)... nije bio do kraj unutra, i sad ne znam da li postoji mogucnost da sam trudna. Ne znam kada su mi plodni dani. To se desilo juce, a ja sam danas imala rozicasto krvarenje iz vagine, da li je to ovulaciono krvarenje ili nesto drugo?

Hvala unapred. happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je posljedica upale u rodnici pa oboje imate smetnji.
Ad2. Šansa svakako postoji. Ako ne želite trudnoću svakako sugeriram pilulu za dan poslije.