Trudnoca

Martina21david

Postovani
Prvorotkinja sam u 22.tj trudnoce,na pregledu mi je receno da je ulozivost za vrsak prsta,cerviks u redu,sljedeca kontrola za tri tjedna.Doktor mi nije preporucio posebno mirovanje,malo da se pripazim..mogu li normalno obavljati sve radnje ,ima li razloga za zabrinutost. Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
prema nalazu nema razloga za brigu. Izbjegavajte teže fizičke napore. Uobičajene aktivnosti obavljajte normalno.