vivag vaginalete

paula-g

Uopce nema naziva za te vaginalete,samo pise vagitorije sa ekstraktom pet biljaka(kantarion,kunica,pastirska torbica,kamilica,neven).Ja sam trazila vivag vaginalete a ona mi preporucila ove pa sada neznam dali uzimati te ili ipak kupiti vivag?U ovima pise da su za vaginalnu i cervikalnu sluznicu a nigdje nepise da su za obnovu flore pa vas molim za misljenje

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana uzmite rađe Vivag, ili Linex vaginalete, ili Multigyn ili Lactogyn vaginalete.

efgi

Postovani,

Dobila sam vivag vaginalete na redovnom ginekoloskom pregledu. Nemam gljivice, potpuno sam zdrava no ginekolog mi ih je prepisao za 'jacanje' vaginalne flore.imam policisticne jajnike. Takodjer koristim Yasmin pilule. Trenutno sam na drugoj vaginaleti. Zanima me smijem li imati seksualne odnose sada tijekom koristenja vaginaleta, da li moram koristiti kondom ili nema 'opasnosti' za mog partnera i mozemo imati normalne odnose (bez kondoma) unatoc vaginaletama? To mi je prvi put da ih koristim. Srdacan pozdrav. Puno Vam hvala!

dodoprig

Poštovani, nakon lječenih gljivica ostao mi je osječaj peckanja i svrbeža, čak i do anusa.Taman sam htjela pitat koje vaginalete mogu koristit za obnovu mikroflore, ali to ste ljepo odgovorili u postu prije. Onda da vas pitam da li kad me uhvate gljivice umjesto vaginaleta mogu koristiti tampon namočen u lgg jogurt? i da li tako mogu koristit nekoliko dana taj jogurt i za obnovu mikroflore?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Efgi, možete imati odnose bez zaštite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dodoprig, možete ali vam je to prva pomoć koja se koristi u nedostatku vaginaleta i kreme.

efgi

Puno Vam hvala! happy srdacan pozdrav

dodoprig

hvala na odgovoru. za sada će morati to poslužiti. još jedno kratko pitanje, izgleda da me zadnjih dva dana tjera i na wc češće, pretpostavljam od prčkanaj silnog po dole, to mogu rješit sa čajem od brusnice?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probajte.

dodoprig

Poštovani. Pila sam čaj jedno vrijeme da me ne bi toliko tjeralo na wc. Ali nije bila brusnica ni uvin nego kamilica. Nakon nekoliko dana se stanje smirilo i sad trenutno ne pijem i nije me ovih dana tjeralo na wc bez razloga. Ali danas ko da je opet počelo, ali vrlo blago. Imam uputnicu za raditi urinokulturu. Da li da to napravim ovih dana ili da pričekam još tjedan da se ne bi vratilo, a da ovaj nalaz bude uredan zbog ovog čaja šta sam pila?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite čim prije.

korisnik1501

Postovani,nedavno sam saznala da sam trudna, bila sam kod ginekologa, radila ultrazvuk sve je uredu, ali u mokraci mi je nasao tragove krvi, propisao mi je u 11 tjednu penomax tablete, koje sam ispila. Zatim mi je propisao vivag vaginalete ali ne znam i nisam sigurna da li ce to skoditi mojoj bebi ako ih pocnem koristiti jer sam sad u 13 tjednu trudnoce? danas je 30.03.2017 a sljedeci pregled imam tek 15.05.2017.Nadam se vasem odgovoru, unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
te tablete su probiotici koji neće štetiti vašem djetetu.