Trudnoca

ivona20

Jel moguce zatrudniti brisanjem maramicom na kojoj je bilo sperme

Ivo Balenović, dr. med.

Nije.

ivona20

Brisanjem intimnih djelova s maramicom na kojoj je bilo sperme?

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoća je moguća tek ako se ejakulat unese u rodnicu, a to nije moguće preko maramice.

ivona20

Hvala vam doktore. Znaci nemam razloga za brigu?
Jos samo da vam ovo kazem prije 3-4 dana imala sam jaku glavobolju, bijeli iscjedak koji je bio sve osjudniji tako da ga sada skoro i nema , pojavili su mi se pristici po licu, imam bolove u dojnjem djelu stomaka. Jel to znaci da se blizi menstrucija?

Ivo Balenović, dr. med.

Prema navedenom trebala bi uskoro nastupiti.