Trudnoca

DejanaG

Dobro veče. Imam jedno pitanje. Decko i ja smo pokušavali za djete,a li nam nije uspjelo. Više puta smo pokušavali i nikad ništa. Koji je problem ako znate moze teli mi reci ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za početak savjetujem da dečko učini spermiogram, a Vi osnovni ginekološki pregled i ultrazvuk. Nalaz spermiograma odlučuje o daljnjim postupcima. Ukoliko je loš savjetujem posjet specijalisti za humanu reprodukciju radi postupka potpomognute oplodnje. Ukoliko je nalaz uredan Vi bi trebali učiniti dodatne pretrage kao što su prohodnost jajovoda, te hormonski status.