Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoca


Autor Poruka

Kris92

21.03.2018. 14:51

Molim Vas za pomoć..nemam se kome obratiti...zanima me vase misljenje...naime ostala sam trudna a bila sam sa dva partnera u meduvremenu... zadnju menstruaciju sam imala 25.sijecnja.. 3.veljace sam imala nezasticeni odnos ali partner nije ejakulirao u mene vec vani...ali ja nisam sigurna da li jenjemu sta pobjegloili nije...zadnji ciklus prije toga mi je bio 28 dana... dalje odnose bez zastite sam imala od 9 veljace i to dva tri dana iza tog devetog ali sa ejakulacijom unutra.. Beta je radena 41 dana ciklusa i bila je vrijednosti za 5/6 tjedan....oko 2400... isla sam na ultrazvuk sa 8+5 po zadnjoj M..mjere bebe su bile za 8+0....zanima me u kojem je odnosu doslo do trudnoce.hvala

Kris92

21.03.2018. 15:25

Jos sam zaboravila reci da sam 43.dan ciklusa...dva dana poslije vadenja bete bila na uzv i vidjela se gestacijska vrecica i zumanjcana vrecica ali bez odjeka ploda... dr je napisala 5/6..trudnoca

Ivo Balenović, dr. med.

21.03.2018. 21:56

Poštovana, trudnoća je vjerojatno od odnosa s ejakulacijom. Budući da su odnosi bili u istom ciklusu nemoguće je to tvrditi sa 100% sigurnošću.