Trudnoca

Kris92

Molim Vas za pomoć..nemam se kome obratiti...zanima me vase misljenje...naime ostala sam trudna a bila sam sa dva partnera u meduvremenu... zadnju menstruaciju sam imala 25.sijecnja.. 3.veljace sam imala nezasticeni odnos ali partner nije ejakulirao u mene vec vani...ali ja nisam sigurna da li jenjemu sta pobjegloili nije...zadnji ciklus prije toga mi je bio 28 dana... dalje odnose bez zastite sam imala od 9 veljace i to dva tri dana iza tog devetog ali sa ejakulacijom unutra.. Beta je radena 41 dana ciklusa i bila je vrijednosti za 5/6 tjedan....oko 2400... isla sam na ultrazvuk sa 8+5 po zadnjoj M..mjere bebe su bile za 8+0....zanima me u kojem je odnosu doslo do trudnoce.hvala

Kris92

Jos sam zaboravila reci da sam 43.dan ciklusa...dva dana poslije vadenja bete bila na uzv i vidjela se gestacijska vrecica i zumanjcana vrecica ali bez odjeka ploda... dr je napisala 5/6..trudnoca

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trudnoća je vjerojatno od odnosa s ejakulacijom. Budući da su odnosi bili u istom ciklusu nemoguće je to tvrditi sa 100% sigurnošću.