Trudnoca da ili ne

Milana11

Postovani,

11.02. je bio prvi dan poslednje menstruacije,a zasticen odnos sam imala 21.02.Decko je ejakulirao u meni sa kondomom.Medjutim kada sam ustala dve belicaste kapi su izasle iz mene.Oboje smo proverili kondom i bio je ceo nigde nije pukao niti spao.Da li je moguce da je su te dve tri kapi moja tecnost i da li je moguca trudnoca na taj nacin?

Srdacan pozdrav

Saricka0610

Poštovani,

Zadnja menstruacija mi je bila od 25.01 do 29.01. Svaki vikend sam imala nezasticen odnos s deckom, ali svi put je ejakulirao meni na leda ili u toaletu. Prema menstrualnom kalendaru sam trebala dobiti jucer (22.02) iako smatram da je to mozda prerano. Imam simptome pms, naime jako sam zivcana, grudi su mi bolne i imam bolove u donjem dijelu trbuha..

Da li mogu mirno cekati menstruaciju ili je ipak moguca trudnoca?

Nadam se brzom odgovoru

Saricka0610

Te sam takoder dolje stalno vlazna i imam stalno osjecaj da sam dobila.. Ali nisam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Milana prema opisanom radi se o vašoj sluzi a ne ejakulatu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Saricka ako niste subjektivna prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće. No s obzirom na nezaštićene odnose i kašnjenje ipak sugeriram test na trudnoću.

Milana11

Postovani

kao sto sam gore napisala 11.02 je bio 1. dan menstruacije a zasticne odnos 21.02. gde je decko ejakulirao u meni ,zasticen odnos je bio sa kondomom.Nakon odnosa, dve tri kremaste kapi su izasle gde ste Vi rekli da je to moja sluz.
Sutra 09.03 bih trebala da dobijem menstruaciju i vec nedelju dana me grudi bole,donji deo stomaka kao da cu svakog casa dobiti ali nista.Danas 08.03 sam uradila Bhcg test iz krvi i pokazao je negativan rezultat.

Pitanje: da li je to bilo isuvise rano da uradim test ili je test na vreme uradjen i da li ga treba ponoviti i kada?

Hvala unapred

Srdacan pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Beta hcg je negativan i ne treba vam test na trudnoću. Ne radi se o trudnoći.