trudnoca ili nesto drugo

pcos

Postovani imam pcos i uopce nemam menstruaciju osim uz duphaston tbl medutim 1.8.2012 sam imala neko cudno krvarenje koje je trajalo samo dva dana. Nakon toga sam napravila test i bio je negativan medutim sada imam neke simptome kao sto su ucestalo mokrenje,mucnina,bolovi u donjem djelu trbuha i grudi su mi napete i bolne. Moje je pitanje jesam li trudna. Muz i ja vec 3 g radimo na bebi pa se nadam da nam je konacno uspjelo. Unaprijed hvala na odgovoru. Matea

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam da li ste trudna. Napravite test.
Premda mislim da se ne radi o trudnoći. S obzirom da tri godine ne dolazi do trudnoće i pcos, mislim da vam treba cijelovita obrada i postupak asistirane reprodukcije a ne Duphaston.