Trudnoca ili nesto drugo

Mellita

Pozdrav doktore porodila sam se prije dva I pol mjeseca,krvarila sam nakon poroda 40 dana I sve je proslo nakon par dana pojavilo mi se je krvarenje trajalo je kao PMS 4-5 dana, nakon sto PMS-a 4 dan smo imali odnos i svr*io je u mene,isto sinoc smo imali odnos svr*io je vrlo malo,jutros odem u wc i primjetim blijedo crveni iscjedak na vesu mozda je PMS ili je u pitanju neka prehlada,e sad je pitanje posto mi je PMS pred kraj mjeseca tamo oko 20,nisu mi bili plodni dani,da li je moguce da sam trudna,jeli rano za test ili da pricekam da vidim hocu ili imati PMS ako bude kasnio,pa da uradim.Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom još je prerano za test. Pričekajte još sedam dana.