Trudnoca, ovulacija ili implantacijsko krvarenje

anabele

Poštovani,

Imam ogromnu nedoumicu i voljela bih kada biste ju otklonili.

Naime, imala sam spolni odnos 30.5. naravno sa zaštitom, medjutim puknula je, isti dan sam isla po Escapelle, nakon toga je uslijedio jos jedan odnos 1.6. i opet sam isti dan isla po pilulu za dan poslije, ovaj put EllaOne. Jako gluppo i neodgovorno od mene, znam. Danas sam primjetila smeckasti iscjedak i krv roskaste boje na toaletnom papiru. Zadnju mjesecnicu sam imala 19.5., koja je trajala 6 daba, no iste mi nisu redovite. Zanima me dali postoji mogucnost za trudnocu ili je hormonalni disbalans ili pak ovulacija ili implantacijsko krvarenje? Sprijecena sam otici kod gin jer nisam u Hrvatskoj.

Zahvaljujem unaprijed na Vasem vremenu i odgovoru!

anabele

I primjecujem do sada da je krvarenje malo obilnije..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, krvarenje je posljedica uzetih tableta. Implantacijsko krvarenje se javlja 10-ak dana nakon odnosa.

anabele

Hvala Vam na odgovoru!
Dali to znaci da mogu eliminirati trudnocu?

anabele

I imam li razloga za brigu?

Ivo Balenović, dr. med.

U medicini ništa nije 100% sigurno, ali šanse da bi došlo do trudnoće su samo teorija.