Trudnoca sa kondomom?

sancy555

Pozdrav. Zanima me moze li doci do trudnoce ako je koriscen kondom,decko je svrsio u meni ali kondom nije pukao,jasno se videlo dosta sperme u njemu? Odnos se dogodio 13.11. Zadnje menstruacije su bile 4.9, zatim 3.10 i ponovo 4.11.
Puno Vam hvala na Vasem vremenu i odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

sancy555

Hvala Vam. Jos samo jedna stvar me zanima da li je moguce da kondom malo pukne,da se napravi mala rupica i da deo sperme iscuri a deo ostane u njemu i da se to ne primeti? Moj strah od trudnoce je prevelik i zelim da znam da li sam dobro zasticena, na zalost tablete ne smem piti. Hvala i lep pozdrav

EminaK

Poštovanje doktore,

Želim otkloniti sumnju, pa Vas pitam, naime do sada sam prakticirala sa dečkom odnos sa zaštitom, ali smo zadnja dva puta na samom početku odnosa prvih par sekundi (najviše 5 sek.) - (19.dc i 22. dc je bio odnos) počeli bez kondoma (čisto da osjetimo) i zatim nastavili sa kondomom te nakon 3-4 min svršio je u kondoma izvan mene, ništa nije iscurilo. Inače menstruaciju mi nisu bas redovne nekada dobijem 29 dan nekad 34-35, sada mi je 27. dc očekujem uskoro menstruaciju, ali nekako mi se vrti kroz misli da li se na ovaj način odnosa koji sam navela može ostati trudan?
I jos jedno pitanje, sluz prije početka menstruacije da treba da bude oskudnija, nekako čisto vodenasta ili blago bjelkasta, skoro pa minimalna?

Hvala Vam unaprijed doktore na odgovoru i svako dobro

EminaK

I da naglasim, samo je jedan odnos bio na dan, poslije toga ga nismo ponavljali (znaci u četvrtak jedan odnos, u subotu jedan odnos).

Dejan Šakoronja, dr. med.

Emina neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sanchy neće doći do trudnoće.