učestalo krvarenje

wtf

Inače mi ciklus traje 35-38 dana (nikada nije bio posve redovit, iako imam 21 godinu). Poslijednji put sam mjesečnicu dobila nakon samo 28 dana, a tjedan dana nakon završetka ponovo se pojavilo krvarenje - nešto slabije nego inače i traje već 7 dana.
Ne pijem kontracepcijske pilule niti bilo kakve druge lijekove. Inače se osjećam zdravo.
Zanima me koji bi mogli biti razlozi?

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
razlozi mogu biti brojni, od posve banalnih do onih ozbiljnijih. Stoga Vam od srca savjetujem posjet ginekologu.