Uloživost cerviksa

Saslo

Poštovani,

trudna sam 21 tjedan, zadnji nalaz ginekološkog pregleda glasi: cerviks 1čl, uloživ za vršak prsta.
Nisam dobila nikakve posebne upute, osim što na nalazu piše nastaviti s mirovanjem?! Ja do sada nisam mirovala, još uvijek radim pa ne znam kako se ponašati?! Posao mi je sjedečki, u uredu, ne dižem teške stvari, lagano šećem, sve radim umjereno. Smijem li i dalje tako? Smijem li ići na more, na svadbe i rođendane, kino, kazalušte obzirom da to uključuje sjedenje i kretanje ili moram što više ležati.
Pijem elevit i šumeći magnezij.
Prva mi je trudnoća.

Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nalaz je normalan. Možete sve normalno dalje.