Upala

silvanova

Postovani,

jos samo pitanje - pojavila mi se jucer krv u urinu (ne konstanto i ne pri svakom odlasku na wc) uz pecenje i boli pri uriniranju. Popila sam Linex Lady i danas je malo bolje. Zabrinuta sam oko toga. Pa samo ako mi mozete ukratko, pitala sam moze li biti povezano sa spolnim odnosom i ako moze, kako? Imam li se razloga brinuti? Unaprijed zahvaljujem. Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je od odnosa. Ako smetnje se nastave javit ćete se obiteljskom liječniku za terapiju.