Upala (gardnerella)

tina-999

Postovani doktore

Trebam Vasu pomoc.
Prije 2 mjeseca sam bila na pregledu i doktor mi je rekao da imam gardnerellu,te sam dobila tablete Medazol 400mg, hiramicin 4 kutije po 100 mg i vaginatele macmirror. Nisam iskoristila odmah terapiju jer sam isla na godisnji odmor pa nisam htjela da se ne kupam to vrijeme kad koristim vaginalete a na moru sam. Odlucila sam terapiju malo odgoditi. Sada bih zeljela poceti piti terapiju ali se ne sjecam kako mi je rekao doktor da to pijemo ja i moj partner. Imam 24. god, 28/5 i sve ostalo je uredno osim eto te bakterije.

Nadam se da cete mi pomoci i hvala Vam unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Medazol tbl 2x1 a Hiramicin isto 2x1.