UTROGESTAN- PROGESTERON

Vaki992

Postovani,

U 7 sam nedelji trudnoce, a od 6. sam pocela da pijem Utrogestan 3*1(200mg) ,i pojavio mi jak osip po kozi i lice i usne su mi jako otekle.Otoci su najizrazeniji bili po noci a ujutro se smanje i tako 3 dana.Zanima me sta smijem od preparata da koristim da umanjim svrab i otoke,i da li alergija negativno utice na plod?

Unaprijed zahvalna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prestanite uzimati Utrogestan ili prijeđite na Duphaston na usta. Konzultirajte svog ginekologa za dalje.