vanredno krvarenje tamne boje

baholino

Postovanje! imala sam menstruaciju 14.2.koja je trajala 7 dana,kasnije mi se pojavilo 1.3. krvarenje tamne boje i bilo je obilno 2 dana,ali jos uvijek imam slabijeg inteziteta,koje je popraceno vrtoglavicama i bolovima u stomaku i nogama.moram napomenuti da vec nekoliko godina imam nizak hemoglobim max 80 i eritrocite oko 2.5.Da li trebam da se brinem i posjetim ginekologa. cijelu zimu su me pratile prehlade?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da ga morate posjetiti. Možda imate polip, miom, adenomiozu.
Mora se otkriti uzrok takve anemije.

baholino

danas sam uradil nalaz krvi : leukociti 3.8; eritriciti 2.50; hb 92;hematokrit 0.26;MCV 102;MCH 36.tromb 230; i zeljezo 21.9. Cudno su me gledali i rekli da se javim hematologu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se ginekologu isto da isključi gore navedene dijagnoze.