VISOKA VRIJEDNOST BETA HCG

danica1803

LJEPI POZDRAV
ZADNJA MENSTRUACIJA JE BILA 15.03.2014,KUĆNI TEST NA TRUDNOĆU SAM RADILA 10.04.2014,KOJI JE NAKON PAR SEKUNDI POKAZAO 2 CRTE...
DANAS 15.03. SAM VADILA BETU KOJA JE IZNOSILA 1703,DALI JE TO MALO VELIKA VRIJEDNOST S OBZIROM NA TJEDNE TRUDNOĆE?
NAKON 2 DANA ĆU OPET NAPRAVITI NALAZE DA VIDIM KAKO SE DUPLIRA.
PRIJE 2 MJ SAM IMALA SPONTANI POBAČAJ U 6 TJ TRUDNOĆE PA SE NADAM DA SADA SVE IDE MIRNIM TOKOM

UNAPRIJED HVALA

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vrijednost se čini malo višom no nema veze. Možda se radi o blizanačkoj trudnoći.
Ne trebate više vaditi bezu. Savjerujem uzv jer bi se trudnoća trebala vidjeti u maternici.