Vrijednosti beta hcg i progesterona (trudnoća 4+4)

Emina0401

Poštovani

25. 04. vadila sam betu hcg i vrijednost je bila 66.85. 27. je bila 110.68, a danas, 29. 04. 228.11 IU/L. Danas sam vadila i progesteron - 51.49 nmol/L.
Zadnja menstruacija mi je bila 29. 03., te me zanima da li su ove vrijednosti uredne za mojih 4+3 trudnoće? Znam da je rano još, i svašta se može dogoditi..ali ovo mi je prva trudnoća, na pregled tek moram između 16. i 20. 05., dugo mi je za čekati i strah me svega. Da li po mojim nalazima možete zaključiti išta?
Unaprijed vam hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Čini mi se uredne vrijednosti i udvostručenje beta hcga svaka dva dana.