zabrinuta

T1234

Postovani doktore,imam bolove u donjem dijelu trbuha,kao neke grceve vec 2-3 dana...zadnju menstruaciju sam dobila 12.8. i ciklus mi traje 31 dan..imala sam spolni odnos sa zastitom 19.8. bez svrsavanja i mislim da nisam bila u podnim danima...ali me opet strah da to nisu neki rani simptomi trudnoce ili mozda nesto drugo? Imam li razloga za brigu?! Hvala vam unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nažalost ne mogu vam ništa reći u svezi vaših problema. Previše je stanja i bolesti koji rezultiraju sličnim simptomima poput vaših.
Od ginekološkog, probavnom, mokraćnog sustava. Ako imate smetnje krenite prvo od liječnika obiteljske medicine.

T1234

Hvala na savijetu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.