Zabrinuta

lildina

Poštovani, ovako dva dana prije nego sam trebala dobit mjesečnicu počela sam uzimat antibaby pilule levomin 20, da bi nakon 12 dana uzimanja tableta počeli jaki menstruacijski bolovi u donjem djelu trbuha i oskudno krvarenje sa smedjim iscjdkom, znaci treći dan oskudnog krvarenja i jakih bolova, termin kod svog doktora imam tek 31. Dali mi možete reci sto bi to moglo biti? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, oskudno krvarenje koje se javilo je najvjerojatnije probojno krvarenje. Ono je uobičajeno u početku uzimanja kontraceptiva. Nije opasno niti smanjuje zaštitu. Što je uzrokovalo bolove ne mogu odgovoriti bez pregleda.

Koala25

Zanima me kako prepoznajem da li je kondom pukao ? da li se radi o maloj rupici ili o vidljivom puknucu ?
Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Napunite ga vodom i vidjet ćete da li propušta.

Koala25

Kako mislite? Svaki puta nakon seksa da ga napunim vodom?mislila sam na puknuce nakon seksa ili za vrijeme kako mogu biti sigurna da kondom nije pukao I da sperma nije zavrsila u meni? Znaci nije moguce primjetit prostim okom?
Malo smjesno ako kondom punim svaki puta nakon odnosa vodom happy Nadam se da Sam krivo shvatila

Ivo Balenović, dr. med.

Tijekom spolnog odnosa nije moguće primijetiti da li je kondom pukao. Tek nakon.