Zanima me

pera1992

Dobro vece , zanima me jedna stvar, krecemo od pocetka...
pre nedelju dana sam imao predigru sa devojkom ona je tad bila nevina , penis je usao malo u nju i prvi put sam svrsio na njenom stomaku , drugi put sam isto tako malo usao ali kod zavrsnice sam osetio kao da je malo pocelo da izlazi iz njega i ja sam odmah izvadio i svrsio joj na stomak , 2-3 dana nakon toga ona je dobila PMS , 6-7 dana njenog ciklusa mi smo ponovo spavali , ovog puta sa kondomom i ja sam usao duboko u nju , himen joj je pukao , i nakon toga jos par puta te veceri... e sad mene zanima cinjenica da li je moguce da ona ostane trudna u takvoj situaciji.. Hvala lepo , pozdrav. Cekam vase strucno misljenje ...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom šansa za trudnoćom postoji u teoriji. Mladi ste , neiskusni ste. Za ubuduće se zaštitite.