Zašto mi kasni menstruacija?

lo

Poštovani
Menstruacija mi kasni 5 dana. Spolni odnos sam imala 14.11. dan prije menstruacije(15.11.), koristili smo kondom i nije ejakulirao. Unazad 10 dana boli me glava, grudi mi nisu teske ni bolne kao inace prije menstruacije i prije dva dana me peklo tijekom spolnog odnosa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako u ovom ciklusu niste bili spolno aktivna onda se ne radi o trudnoći.

teica16

Postovani pijem Jaz pilule mjesec dana.decko je 19 dan ciklusa ejakulirao u mene.redovito pijem tablete ali mi se tj dana prije tog odnosa desilo da sam zaboravila i popila 12 sati kasnije.sad nisam dobila menstruaciju a pise da dolazi nakon zadnje tablete,u ovom slucaju roze.imam grceve tjedan dana lagane..da li je moguca trudnoca unatoc pilulama??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Nastavite dalje s uzimanjem prem shemi.

Mmpe40

Zadnju mjesecnicu sam imala od 20.-23.12. i 27.12. sam imala nezasticeni odnos, ali bio je prekinut. Vec sam Vam se obratila, ali rekli ste da se ne radi o trudnoci s obzirom da su dani bili neplodni i odnos prekinut. Medutim sutra mi je 32. dan ciklusa i mjesecnica mi u tom slucaju kasni jedan dan, s tim da mi ni grudi nisu osjetljive kao inace kada ju ocekujem.

Andreadeya

Postovani, imala sam nezasticen odnos sa prekinutim snosajem 8.01., prethodnu menstruaciju 18.12., danas mi kasni vec 4.dan, naime trebala sam dobiti 17.01. Uradila sam 2 testa na trudnocu i oba su bila negativna( 18.01. I 20.01). Nikad mi nije kasnilo ovoliko. O cemu se moze raditi? Da li je moguce da je trudnoca iako je ejakulacija bila izvan? To je bio jedini odnos u protekla 3 meseca. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

mmpe ja sam vam odgovorio na osnovu iznesenih podataka koje ste mi dali. Dakle ako vam kasni menstruacija isključite trudnoću testom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Andrea ne radi se o trudnoći. O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

andreaalen

Postovanje. Vec 8 mjeseci ja i muz radimo na bebi, medjutim nista uspjesno. Preporucili su mi da pijem caj od macine trave, i pijem ga vec neki mjesec dana. Proslu menstruaciju sam imala 15.01.2015 godine, ovu sam trebala imati 08.02.2016, ali kasni mi vec drugi dan, sto mi se ne desava nikad, znaci menstruacija mi je redovna, svakih 25 dana. Jutros sam radila test, jer kao i svaka druga zena jedva cekam na to, i bio je negativan, sad me zanima dali mi kasni mozda zbog caja, ili sam rano radila test, ni sama ne znam sta je... Hvala i Lp happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Sugeriram da krenete s obradom ako ne dođe do trudnoće kroz par mjeseci.

Sesnes

Imala sam s deckom odnos 5 dana prije nego što bi trebala doći menstruacija koristili smo zastitu. Međutim prije dva dana menstruacija je krenula sasvim malo i bio je jedan crveni iscjedak pa opet ništa a imam normalne bolove. Šta je uzrok?

Postovani, prosli mjesec dobila sam menstruaciju 18.3. i od tada je nema, imala sam spolni odnos bez zastite, ali ne za vrijeme plodnih dana. Inace mi uvijek nakon odnosa mjesecnica kasni 3-4 dana i sad vec par dana imam osjecaj u trbuhu da ce doci, ali nikako. mislite li da je trudnoca? nemam nikakve jutarnje mucnine.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sesnes možda upala, cista , pcos i sl. Posjetite ginekologa.

hansy

Poštovani,imam 18 godina,menstruacija mi jos nije konstantna i ne dobijem je uvijek u isto vrijeme. Prvi spolni odnos sam imala 5.6. a prema menstrualnom kalendaru kojeg vodim iako mi se kako sam rekla menstruacija ne pojavljuje uvijek prema očekivanom,prema kalendaru menstruaciju sam trebala dobiti 8.6. Razgovarala sam s dečkom i rekao je da sumnja oko trudnoće ali da ipak provjerim, 15.6. sam napravila test ujutro i bio je negativan,iako je negativan brine me sto jos nisam dobila menstruaciju. Da napomenem trenutno su mi ispiti iz mature,stres je itekako prisutan,ne znam moze li stres toliko utjecati na menstrualni ciklus ili imam razloga za brigu? Unaprijed hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test napravite najranije 15 dana od rizičnog odnosa ako do tada ne dobijete menstruaciju.

tmat

Poštovani

Imala sam zasticene odnose sa partnerom u neplodnim danima,kada bi doslo do ejakulacije partner bi skinuo kondom i obrisao spolovilo te bi imali odnos bez kondoma 10ak sekundi.Moram napomenuti da poslje predzadnjeg odnosa osjecam peckanje i svrbes vagine te imam iscjedak,a mjesecnica mi kasni.Dali je kojim slucajem moguca trudnoca?

Benniii

Postovani,
Prestala sam piti kontracepcijske tablete prije 2 mjeseca. U pauzama od 7 dana mi je redovno odmah prvi dan dolazila mjesecnica. Nakon zadnje tablete doslo je jako krvarenje ali samo jedan dan. Nakon par dana imala sam odnose sa deckom i ejakulirao je u mene vise puta. 2,3 u neka dva dana.
Trebala sam mjesecnicu dobiti 13.6.a danas je 24.6.... Je li moguce da sam trudna ili mjesecnica izostaje zbog reguliranja hormona? Usput,samo sam jednu kutiju tableta popila (3x21) i nisam dalje uzimala jer mi ne pasu.

Kristina712

Postovani
Bila sam na pregledu na kojem mi je ustanovljena bakteriska vaginoza ,dobila sam vaginalete koje sam pocela koristiti prvi dan sljedeci sam dobila menstruaciju koja je kasnila 15 dana nakon toga sam zavrsila sa vaginaletama ,zadnju mjesecnicu sam dobila 15.4 nakon toga do danas mjesecnice jos nema umeduvremenu imala odnose ,radila 4 testa na trudnocu u ta dva mjeseca sve negativno bijeli iscjedak i bolove jajnika ucestali sto mi se dogada imam 21 godinu ??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tmat to ne mogu znati. Ako vam kasni menstruacija morate napraviti prvo test na trudnoću.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Beni prema opisanom mislim da se ne bi trebalo raditi o trudnoći. No s obzirom na kašnjenje ipak napravite test.

Nazad
1 ... 14 15 16 17 18 19 ... 27
Naprijed