Zbunjena

bobmarley1950

Postovani, mjesecnice su bile 22.6.2016 i inace su na 28 dana, nakon toga dobila sam 15.7. sto znaci da je uranila prvi put otkada je imam, spolni odnos nisam imala 3 mj, prije 4 mjeseca je bio prekinut snosaj no nakon toga sam imala normalne mjesecnice, sada je vec 16.8. a mene ne blle nw grudi ni nista, samo gdje koja akna i dosta mi se masni kosa
vjerujem da je trudnoca nemoguca no ne vidim razloga zasto mjesecnice nemam..

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka pročitajte u postovima od prije koji govore od tome.

miki 5

Poštovani,

ovaj vikend punim 30 tjedana trudnoće. Na kontrolama je sve ok, jedino što imam bakterije u urinu, urinokultura je pokazala e.coli koju više nemam nakon terapije, ali se je javila neka druga pa sad nakon terapije moram napraviti kontrolu urina. Još uvijek radim (uredski posao), a ono što me muči je da me svi iz okoline plaše da zašto radim, da sjedenje smeta, da vožnja smeta (putujem autom 50 min)... I ja sam sad u brigama i to velikima... Molim Vas za savjet glede vožnje i sjedenja? Da li znači ako sam trudna da moram mirovati doma i čekati porod? A ako e nešto zakomplicira onda će svi reći da je to zato jer sam radila...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete obavljati svoj posao do početka porodiljnog dopusta ako se dobro osjećate i ako je opstetrički nalaz uredan kao i stanje djeteta.