Antibebi pilule

Teodora1105

Hvala Vam.
Samo jos jedna stvar, sutra zavrsavam sa prvom kutijom Novineta, posto sam popila u I nedelji i pilulu za dan posle, da li je moguce da ne dobijem menstruaciju unutar tih 7 dana zbog te pilule za dan posle? Iako nisam imala odnos god dana.

Teodora1105

I da li se moze ostati trudna ako ne postoji kontakt s muskarcem, nego eto negde slucajno se obrisemo sa ejakulatom ili bude u nekom wc? Pijem pilule za dan posle i antibebi pilule bez razloga, jer umisljam

Teodora1105

Doktore, samo mi odgovorite na ovo pitanje, da li cu dobiti menstruaciju, ako nisam imala odnose god dana, pila sam ovaj mesec prvi put Novinete i u prvoj nedelji popila pilulu za dan posle? Da li cu dobiti u tih 7 dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dobit ćete menstruaciju u očekivano vrijeme. Način koji spominjete, nije moguće zatrudnjeti.