Beta hCG

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemaju nikakvo značenje. Prerano je o tome govoriti jer su vrijednosti bete još uvijek niske. Uzimajte propisanu terapiju.

Jelena007

Poštovani doktore
Pitam za prijateljicu digla je nalaze Bete hcg privatno ali je dosla na kraju radnog vremena pa doktorica u laboratoriju nije bila dostupna.
Rezultat je
BETA HCG 0,100 REF 4
Dali je trudna ili???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije trudna.

Jelena007

Puno hvala doktore.
Hvala sto odvajate Vase vrijeme za nasa pitanja.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

123maja

Postovani doktore,
Molim Vas koliko dana prije ocekivane menstruacije ( treba doci 10.9), mogu vaditi betu hcg? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dan- dva.