Da li je moguca trudnoca??

Mikica1606

imala sam zasticen odnos s deckom 2.dan ciklusa,tj. u vrijeme trajanja mjesecnice i neplodnih dana.ejakulirao je izvan mene u kondom i promijenio ga.zanima me da li postoji mogucnost trudnoce od toga sto sam par puta sjela na njega dok nije bilo kondoma?Jer samm cula da nesto sperme ostane u spolovilu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su ciklusi na godišnjoj razini jednolični, neplodni su dani i neće doći do trudnoće.

Mali23

Postovani doktore. Prije sam vam rekao da sam imao nezasziceni spolni odnos s djevojkom koji je trajao oko 2 min s tim da nisam ejakulirao tokom odnosa nego 10ak min poslije. Naime moja djevojka ima jako neredovan ciklus te me brine da li je moguca trudnoca. Ona je bila kod ginekologa 25 dana nakon odnosa te joj je reako samo da ima ciste te da vidi da bi trebala dobiti stvari. Ona nema nikakvih simptoma te napominjem da je bila kod ginekologa i on nije nisto vidio nakon 25 dana nakon odnosa (15 dana nekon ovulacije) vaniginalnim ultrazvukom.
Hvala i srdacan pozdrav.

Saricka0610

Imam 17 godina i prije dva tjedna sam spavala s deckom.. Nismo koristili zastitu, ali nije svrsio u mene..
Unazad 4 dana mi se pojavio smeckasti iscjedak na donjem rublju, dan poslije bijeli.. Te mi se sinoc takoder pojavio smeckasti..
Zadnja menstruacija mi je bila 27.11 i trajala je do 1.12..
Da li je moguca trudnoca? Jako sam uplasena..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mali ako on nije vidio trudnoću naravno da se ne radi o istoj.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Saricka, vjerovatno nije trudnoća prema opisanom nego uskoro trebate dobiti menstruaciju.

zabrinutabrineta

Postovani,imala sam "odnos" u vrijeme plodnih dana bez zastite,s tim da je decko samo stavio u mene i to ne do kraja jedan put i ejakulirao tek poslije 10 minuta izvan ..menstruacija mi kasni 2 dana...dali postoji mogucnost trudnoce?

Zabrinutatinaa95

Postovani, zamolila bi vas ako je mogucce da mi razjasnite ovu situaciju koju me muci.Naime ja i moj decko inace prakticiramo zastitu odnosno prezervative a iz to i metedu prekinutog snosaja.Sinoc 6: dan ciklusa imali smo odnos s prezervativom no on je pukao.Naime pn niie svrsio u mene vec je prije nego sto treba izvadio i onda no kako je kondom pukao onda je po meni.Sad mene zanima da li postoji mogucnost da prilikom ovog odnosa ostanem trudna s time da sam ovaj mjesec taman imala naruceno kod ginekologa i ona mi je kad je radila ultrazvuk bila rekla da mi je sutradan ovulacija tocnijepo njenom ovulacija mi je bila 9.12.Unaprijed hvala na odgovoru happy

Mali23

Razumijem doktore nego sam citao da treba proci 5 tjedana da s ena uzv vidi trudnoca.
Hvala

LeahM52

Poštovani, jučer sam kasno navečer imala prvi spolni odnos i nismo koristili zaštitu, no partner je prekinuo snošaj puno prije nego je svršio. Zadnja menstruacija mi je završila 23.12., sljedeću očekujem 16.12. pa prema mom izračunu od sutra mi počinju plodni dani... Postoji li mogućnost trudnoće? Također, je li normalno i daljnje krvarenje danas?
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinutabrineta prema opisanom ne radi se o trudnoći kao uzroku izostanka.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinutatina,ako su ciklusi redoviti, neplodni su dani i neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Leah krvarenje je od odnosa. O mogućnosti trudnoće ne mogu znati. Ako nije bilo ejakulacije ne trebate brinuti.

Saricka0610

Dobro vece.. Opet ja☺️
Danas sam dobila menstruaciju, ali mi ide mnogo manje nego inace.. Da li bi se trebala zabrinuti?

zabrinutisedo

Poštovani, molim vas za pomoc, sinoc sam imala odnos sa deckom bez zastite, menstruaciju bi trebala dobiti kroz 5 dana do 6 dana , po mojoj racunici jucer su neplodni dani, ciklusi su mi redovni sa eventualnim odstupanjem do 3 dana. Zanima me dal postoji opasnost od trudnoce zbog predejakulata koji se izlucuje tokom odnosa?

ivan24

Pozdrav...muku mucim pa bih pitao da mi bude lakse...u subotu sam imao spolni odnos sa curom i pukao mi prezervativ i sperma je ostala u njoj...cura ima redovite cikluse mjesecnice znaci zadnja je bila 7.12.2015. a odnos smo imali 25.12. na 26.12.2015...odmah sam vidio da je puklo i cura je otisla u wc i obavila malu nuzdu...a kolko smo racunali plodne dane 25.12 je prvi neplodni dan...jel se moramo brinuti ili mozemo odahnuti???
Hvala vam unaprijed na odgovoru

miki 5

postovani,
kao sto sam vec pisala,zadnja mjesecnica je bila 02.12. Nezasticeni odnos je bio u noci 13. na 14.12.
Zasto se nije desila trudnoca,naime danas sam dobila menstruaciju. Prema navedenom ciklusu,kojeg je datuma bio plodan dan? Malo me to brine jer bi trudnoca bi zeljena. Pa prema mojem izracunu to je bio i najplodniji dan. kako da ubuduce uopce planiram trudnocu i plodne dane?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Saricka ne brinite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinutisedo prema opisanom neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivan24 ako su vašoj djevojci menstruacije na godišnjoj razini redovne ne bi trebalo doći do trudnoće. No ciklus je sklon oscilaciji pa nikad ne možete biti sto posto.