Da li je moguca trudnoca??

N123D

Zaboravila sam napomenuti da su mi prosle dvije mjesecnice ranile 5/6 dana te da je odnos bio za vrijeme plodnih dana sto vidite u datumima kada sam imala zadnju mjesecnicu i odnos, LP

ivanaa16

dakle da se i radi o trudnoci, nikako nije moguci trolinijski endometrij koj je uz to i pravilan 40 dana nakon odnosa? oprostite na takvim pitanjima, ginekologinja je bila u zurbi i nije stigla objasniti.. hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

N123 d prema opisanom ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivana ne radi se o trudnoći.LP.

ivanaa16

Molim vas hitan odgovor jer sam stvarno zabrinuta. gore sam vam navela sve, no ne bi bilo problema da ja sad nisam dobila blago krvarenje , menstruacije su mi tocne i trebala bi dobiti za 3 dana, grudi su mi vec danas postale bolne.. gore sam vam navela da sam bila na pregledu kod ginekologinje 40dana nakon odnosa i nije ustanovila trudnocu, vec pravilan trolinijski endometrij. Trebam li ponavljati test uz sve moje simptome i jos sad ovo blago preuranjeno krvarenje????

Marko5545

Dobro jutro i molim za pomoc
Ja i djevojka smo imali sexualni odnos i prezervatim mi je skliznuo sam penisa dva puta dok sam bio izvan vagine.. Do ejakulacije nije doslo..brine me je li moguca trdunoca i jeli od tekucine i predejakulata moglo doci do oplodnje.. (Urinirao sam prije odnosa)i brine me zbog toga sto su se spolovila dodirivala bez prezervativa a mozda je doslo i do penetracije ali samo glavicem penisa i to nekoliko sekundi..molim za pomoc

cokoloko1

Poštovanje,dali je moglo doci do nezeljene trudnoce ako sam svrsio u toalet a djevojka je zatim nedugo nakon mene isla u wc,nakon 5-10 minuta ? Nakon sto sam ja u toaletu svrsio opet smo se mazili nakon 5 minuta,no ona je mene dirala po spolovilu,i nakon toga sebe po spolovilu. Dali je moguca trudnoca,s tim da su joj jucer bili plodni dani...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivana ne bi se više ponavljao. LP.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marko prema opisanom neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Čokoloko neće doći do trudnoće.

grgurevic28

Ispricavam se unaprijed na predugom tekstu. Zadnju mjesecnicu sam imala 17.1. ...zatim 1.2 me zadovoljavao prstima kojima je prethodno dirao penis(mislim da su bili plodni dani).... 13.2. Sam dobila krvarenje koje je trajalo dan i pol sluzavo crveno a par dana poslije u tragovima na papiru i gacicama , mislila sam da je to moja mjesecnica ali mi je bilo cudno kako je tako kratko trajala inace mi traje tri dana(pomislila sam da se mjesecnica prekinula radi ogromnog stresa pod kojim se nalazim vec mjesec dana, moze li to biti razlog?) Vi ste mi rekli da bi prema opisanom skoro trebala dobiti mjesecnicu, proslo je vec 15 dana a mjesecnice nigdje(cjeli mjesec imam osjecaj dole kao da cu dobiti ali nista).... jos da napomenem napravila sam tri testa, sva tri su bila negativna....prvi sam napravila 14.2...drugi sam napravila 19.2 a treci sam napravila 22.2 , jesu li testovi tocni? Jesam li ih prerano napravila pa pokazuju lazni negativni rezultat? Je li ono bila moja mjesecnica koja se prekinula odnosno kratko trajala radi velikog stresa? Nemam svog ginekologa a i dugo se ceka...Dajte mi neki savjet molim vas

grgurevic28

Zaboravila sam napomenuti da sam uz kratko krvarenje imala neke simptome mjesecnice...npr osjetljive grudi, prvi dan proljev, grcevi i bol u donjem dijelu trbuha koji su izazivali osjecaj mucnine a i krvarenje je nastupilo tocno 28 dana od pocetka zadnje mjesecnice...citala sam da nekad mjesecnica moze trajat 2 dana pa sad vise nisam sigurna sto je u mom slucaju

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radilo se o menstruaciji, a nikako se ne radi o trudnoći.

karlica_123

Poštovani,

Menstruaciju sam imala 4.1., a 22.1. sam imala nezaštićeni spolni odnos. Nakon toga, dobila sam menstruaciju 31.1. Menstruacijski ciklus mi je redovan, svako 28 dana, imala sam obilne iscjedke nakon zadnje menstruacije i bolove u donjem dijelu trbuha. Zamima me postoji li mogućnost trudnoće jer znam da postoji mogućnost "lažne menstruacije" zbog implatacije zametka. Već sam vam pisala o ovome, ali kasni mi menstruacija 4 dana, imam iscjedak i bolne grudi praćeno s bolovima u donjem dijelu trbuha. Ako biste mi bili voljni napisati postoji li mogucnost trudnoće?
Moram li napomenuti da sam dva puta ovaj tjedan konzumirala alkohol pri vecernjim izlascima, ne znam utjece li to ma redovan ciklus?
Hvala unaprijed, LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ovaj mjesec niste bila spolno akcija, onda se ne radi o trudnoći. Slobodno napravite i test ako niste sigurna .

grgurevic28

Danas primjecujem pojacan iscjedak, vjerovatno ovulacija.
Znaci nisam rano napravila test za trudnocu(22 dana od "odnosa prstima"blunk, ondosno test je tocno pokazao negativan rezultat?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

Mali23

Postovani, zanima me da li je moguca trudnoca ako 2 sata prije odnosa s djevojkom masturbiram te onda imam nezasticeni spolni odnos ( ujedno sam i mokrio nakon mastrubiranja ). Ona pije kontracepcijeske pilule lindynette 20 vec 3 mjeseca a danas joj je prvi pilula nako menstuacije. Zanima me da li je moguca trudnoca?

Hvala puno, lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije, jer uzima pilule.

Fender1234

Pozdrav..imao sam seks sa curom. Plodni su joj dani. Ejakulirao sam izvan nje al mi je ostalo sjemena na prstima. Obrisao sam tako sto sam samo s rukom presao preko hlaca. Poslje toga prstima sam joj ulazio u vagini. "Prstenjacio sam ju". Dali je moguca trudnoca?? Hvala