Da li je moguca trudnoca??

Silly5

4 dana nakon odnosa pojavio mi se cudan iscjedak..jel to ima kakve veze sa trudnocom? I kad je moguće napraviti test?

Edysaa

Poštovani doktore;
Zanima me koliko je moguca trudnoca i pored menstruacije?
Naime, procitala sam clanak o djevojci koja je bila trudna tri mjeseca ali je imala normalan ciklus?
O cemu se zapravo radi ? I koliko je to cesta pojava ?
Hvala na odgovoru.

Makicaaaaa

Zdravo
Menstruacija mi kasni 4 dana. Naime trebala sam dobiti 6og feb a danas je 10ti. Sa deckom imama redovan odnos ali pazimo i ne koristimo zastitu. Pre meces dana desilo se da je u mene i ja nisam popila tabletu za jutro posle. Nakon toga dva puta sam se onesvestila al sam dobila uredno taj mesec tj u januaru. Posle toga smo imali odnose i evo sad mi kasni. Grudi su mi otekle i imam dijaerju. Pa me zanima dal je i to jedan od simptoma rane trudnoce i dali je moguce da se prvi mesec zaceca dobije mensruacija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pucko može ali šansa nije velika.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Edysa to nije menstruacija. Krvarila je u ranoj trudnoći. Takvo krvarenje ne javlja se u očekivano vrijeme menstruacije, ne izgleda kao menstrualno, nepravilnog je tipa i intenziteta. Doduše neiskusne djevojke i žene isto može zavarati.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Silly, nema. Test najranije u vrijeme očekivane menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Makica napravite test. Prema opisanom mislim da ne bi trebala biti trudnoća u pitanju.

Adk

Ja se izvinjavam ali nisam dobio odgovor

Edysaa

Hvala Vam na odgovoru !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Adk prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće. No mladi ste neiskusni i imate nezaštićeni odnos. Sugeriram bolji način zaštite.

Princessgone

Pozz od mene evo ja sam u dilemi već duže vrijeme radimo ma bebi al nam ne ide,ovako ovaj mjesec mi kasni evo danas 8 dan (zadnju mest. imala 03.01.) radila test pre tri dana negativan i ponovo jutros radila test negativan..od simptoma pre predvidjene mest. kasika bol u ledjima u malom stomaku,grudi nabrekle e sad već danima ništa od toga samo me bradavice svrbe i to strašno i povremeno me juce probadao desni jajnik..e sad da li ipak moguća trudnoća ili je ponovo razočarenje..hvala lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nažalost ne radi se o trudnoći.

Mali23

Postovani doktore, djevojka i ja smo imali nezasticeni spolni odnos gdje nije doslo do ejakulacije. Ona pije lindynette 20 (ovo joj je vec 2 kutija i 8 tableta u drugoj kutiji), tablete pije redovno i uglavnom tocno a nekada s odstupanjem od pola sata. E sada me zanima da li je moguca trudnoca s tim tabletama? Te koliko se mozemo osloniti na tu zastitu?
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće, možete se osloniti na istu.

maya12

Pozz
Decko i ja smo u vezi neko vrijeme , nikada nisam imala spolni odnos sa njim , i jos sam nevina , proslu noc smo se "igral" ali bez spolnog odnosa , i on nije usao u mene , medjutim sjedila sam mu u krilu i njegov je bio vlazan ali nije ejakulirao , hymen je na mjestu dakle nevina sam , pomjerali smo se i moguce da je ta vlaznost sa njegovg tj sluz prije ejakulacie bila na vanjskom dijelu vagine tj u podrucju venerinog.brijega ili mozda nize ali.ne dole do otvora izmesju malih usana , mene je strah menstruaciju tek trebam dobiti za 15 ak dana , ali ubit xe me neizvjesnost do toga vremena, kolika je mogucnost za trudnocu..?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikakva mogućnost trudnoće.

nikola97

Postovani doktore,
Pre navlaceci kondoma, sam dodirnuo pred semenu tecnost levom rukom, i kondom sam navlacio desnom rukom, ali sam levom malo slucajno dodirnuo povrsino kondoma, desnom rukom sam pokusao sto vise skinuti, i nastavi odalje, da li je moguca trudnoca?

maja94

imala sam spolni odnos i puknuo je kondom. dogodilo se 21 dan ciklusa, koji inače traje 28 dana. kolika je šansa za trudnću i je li potrebno i ima li smisla uzimati tabletu za dan kasnije?

viki123

Pozdrav. Zadnju menstruaciju sam imala 29.01. Ciklusi mi nisu redoviti, 20 -35 dana (prosla 2 puta 32, a inace oko 26 dana). Sljedecu menstruaciju ocekujem oko 28.02., za oko 2 tjedna. Imala sam nezasticeni odnos 06.02. Do sada s prekinutim odnosom nije bilo problema. Doslo je do ejakulacije, ali van, i nakon toga smo prekinuli. No u ovu subotu (13.02.) mi se pojavio nekakav cudan gusti iscjedak (uvijek imam nekakav iscjedak dan dva nakon odnosa, uglavnom tekuci), a jutros mi se pojavio i smedi iscjedak (znala sam ga ponekad imati i prije nego sam uopce stupila u odnose). Malo mi je cudno da se to pojavilo tjedan dan poslije. Moze li to biti nekakav simptom trudnoce ili nije zabrinjavajuce, pa da samo cekam menstruaciju? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikola, nije moguća.