Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema šanse za trudnoćom u vašem slučaju.

Fender1234

Pozdrav,imam pitanje.
Imao sam seks sa curom 3 dana prije njene menstruacije. Koristili smo zastitu al sam ju poslje skinuo. Kad sam trebao ejakulirati izvadio sam ga van i ejakulirao na njena leda. Sam me zanima dal ona moze ostat trudna?,
Pisem vam tu jer ma forum nisam jos dobio odgovor.
Hvala lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

babamanda_95

Zadnji put sam menstruaciju imala 21.1 i to je kasnila 2 dana i trajala je normalno 5 dana..imala sam spolni odnos s deckom tj pokusaj, ali spustio mu se i nije svrsio u mene jer prakticki se nismo ni seksali.. Sad mi menstruacija kasni 3 dana i imam sve simptome prije mjesecnice kao i obicno, bolovi u trbuhu, osjetljive grudi i mjenanje raspolozenja.. Jel moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom nije moguće.

Brinetq123

Postovanje,

Imala sam ovaj mjesec nekoliko odnosa bez zastite, nikada s ejakulacijom u meni. Napravila sam vec prije 5 dana prije ocekicanog datuma menstruacije clear blue test easy, ali na popodnevni urin i bio je negativan. Danas mi je dan od kada mi pise da moze doci menstruacija, napravila sam opet isti test,takodjer s popodnevnim urinom, i opet je bio negativan. Test sam pravilno napravila. Je li trebam napraviti jos jedan ili mislite da ne moram ponoviti? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba novi test. Niste trudna.

Brinetq123

Upravo sam ju dobila. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

ivanaa16

Da li se moze iskljuciti mogucnost trudnoce ako je test radjen kod ginekologinje 16 dana nakon 'rizicnog odnosa' (6.1.) i bila sam tokom oskudne menstruacije kod ginekologinje i nije rekla da se radi o implatacijskom krvarenju , ni o krvarenju u ranoj trudnoci , vec da se radi o mjesecnici.
Makar imam skoro sve simptome trudnoce (cesto mokrenje, napuhnutost, umor, ponekad mucnine, slabost, 2 oskudne menstruacije, ali su dosle i zavrsile na vrijeme...)
stoga da sam bila jos jednom kod ginekologinje na ultrazvuku 40 dana nakon toga odnosa, pa me zanima da li bi se vec vidlo nesto da se radi o trudnoci 40 dana nakon tog odnosa na ultrazvuku? (uz to ginekologinja mi je rekal da imam gljivice i koristim trenutno kremu za to pa me zanima da li su to mozda simptomi zbog gljivica??)

ivanaa16

zaboravila sam napisati, da je na nalazu pisalo da mi je endomentrij trolinijski i da je folikul na desnom jajniku, po mojem mjerenju tada je trebala nastupati ovulacija. Zanima me i da li zena moze imati ovulaciju kad je trudna ? (makar je nelogicno) Mogu li 100% iskljuciti trudnocu sudeci po ovom svemu sto sam vam navela?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bili ste na pregledu, sve ste čuli od svoje ginekologice. Ne radi se o trudnoći.

ivanaa16

hvala Vam na vasem odgovoru.
ali da li je moguce da se vidi vec nesto 40 dana nakon odnosa, citala sam po vasim prijasnjim postovima da mora proci barem 55 dana da se nesto vidi, makar je meni ginekologinja rekla da je endometrij trolinijski ,pravilan.. i da li je ginekoloski test nakon 16 dana bio pouzdan ili moram ponavljati usprkos mojim simptomima??

anamia1111

Poštovani,

Zadnja dva mjeseca sam redovito menstruaciju dobila 25., ovaj mjesec sam dobila 21.
5. dan menstruacije, odnosno 25.2. sam imala nezaštićeni spolni odnos i dečko je ejakulirao u mene.
Jel postoji mogućnost trudnoće i kolika je ona? Je li potrebno uzimati tablete za dan poslije?
Hvala unaprijed na odgovoru.

Lajne.4

Poštovani, posljednju menstruaciju sam imala 1.02. I trajala je 5-6 dana. Ciklusi mi variraju od 26 do 30 dana. 19.02. Sam imala analni seks pri cemu je sve vrijeme tekucina curila preko vagine. Kada je trebao svrsiti, odmakeo se nekih 20-ak cm ali jedan dio je iz drugog mlaza spricnuo na vaginu,ne znamo da li je ista uslo unutra. Imam natecene i bolne grudi te povremeno probadanje u predjelu zdjelice,pristici su bili i prosli. Da li postoji mogucnost trudnoce i kada da uradim kucni test najranije?

Lajne.4

Drugi dio pitanja nije se poslao a glasi: dan poslije toga,20.og sam popila ellaone i nisam imala nikakvih nuspojava. A danas mi se javlja gusti zuckastobijeli iscjedak. Hvala na odgovoru unaprijed.
lijep pozdrav.

N123D

Poštovani, zadnju mjesečnicu sam imala od 22.-28.01. te sam sljedecu ocekivala 22.02, znaci kasni mi 4 dana. Odnos sam imala prije 2 i pol tjedna, naravno zasticen. Zanima me je li moguce da sam ostala trudna ako se oralnim putem spermiji prenesu na vanjski dio vagine ili je teoretski nemoguce jer smo i tokom mastrubacije ruke obrisali, mozda je jednom bila iznimka ali nije ulazio u vaginu. Je li kasnjenje moguce zbog promjene klime, odnosno putovala sam busem 20h u jednom smijeru(Nizozemska)? Hvala unaprijed na odgovoru, lijep pozdrav!happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lajne prema opisanom neće doći do trudnoće. Ako želite test napravite u vrijeme očekivane menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivana16 na to 55 dana mislio sam od prvog dana zadnje menstruacije. Da bi se se vidjela trudnoća u maternici treba proći oko 3 tjedna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

anamia neće doći do trudnoće. prema opisanom ne treba pilula za dan poslije.