Da li je moguca trudnoca??

Marko5545

dobra vecer i molim za pomoc opet..brine me smedji iscjedak ..nocas nakon trcanja pojavila joj se kapljica da napomenem prije nekoliko dana nakon odnosa isto se pojavilo..molim za pomoc..o cemu se radi..hvala

Mala1190

Postovani, molim vas za pomoc.
Zadnju mjesecnicu imala sam 10.3 i trajala je 6 dana kao i uobicajeno. Imala sam spolni odnos 25.3 i 26.3 zasticen svaki put, ejakulacija izvan mene. Danas je 16.4 menstruacije mi jos nema.. inace imam normalne cikluse a menstruacija kasni 1-2 dana nekad, a neda dode i kojidan prije. Imam bijeli iscjedak, pojavu pristica sto su simptopi da su dobiti, ali uz to nemam nikakav apetit. Molin vas reci te mi je li nezeljena trudnoca u pitanju ili je mogu iskljuciti.
Unaprijed hvala.

marjanca69

Poštovani, menstruaciju sam imala 28.2. Odnos bez ejakulacije 18.3. Još nisam dobila menstruaciju, a danas je 49 dan ciklusa koji su inače 32-36 dana. 41. dan napravila sam test i bio je negativan. Da ga ponovim sutra ili menstruacije nema zbog drugih razloga? Zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

svesimiti to uzmite kao menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marko ne mogu znati, možda od odnosa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mala prema opisanoj situaciji i ako niste subjektivna ne bi se trebalo raditi o trudnoći. O ostalim uzrocima kašnjenja prevrtite malo forum.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marjanca ne radi se o trudnoći. Pročitajte malo na forumu o ostalim uzrocima.

Winnie w

Postovani...Ciklus imam svakih 28 dana.Prosli ciklus mi je dosao nakon 25 dana tocnije 19.3.i na taj dan sam imala nezasticen odnos.Menstruacije jos nemam...kasni svega dan...dva...Da li je moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne radi o trudnoći.

ndba

Imala sam odnose sa deckom bez kondoma, nije svrsio u mene, ali kad je izvadio u jednom trenutku ispao mu je penis iz ruke ali nije siguran da li mu je malo sperme ispalo na moju vaginu. Ukuliko jeste da li postoji mogucnost da zatrudnim?

Ara123

Poštovani doktore dobar dan. Oprostite na smetnji, ali imam jedno pitanje za Vas. Naime ja i moj dečko smo prije dva dana imali "odnos". Stavljam pod navodnike jer mi nije probio himen, samo je stavio glavić i sada slijedi moj problem. Naime on me nije probio, ali je svrsio u mene. I sada nije bilo naznaka da me probio i mjesecnicu tek trebam dobiti za dva tjedna, ali ipak se brinem. Je li moguće ostati trudan unatoc neprobusenom himenu? Unaprijed hvala i nadam se brzom odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ndba ako su plodni dani i niste sigurna, uzmite pilulu za dan poslije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ara ako je dio ejakulata završio u rodnici uzmite pilulu za dan poslije.

Volimtenajvisenasvijetu

Postovani, danas sam napravila 2 testta za trudnocu koja su bila pozitivna, na jednom je manje vidljiva druga crtica dok se na drugom jako dobro vidi.kolika je mogucnos da je test pogrijesio? Imam bolove u donkem dijelu stomaka i jako bolne grudi...hvala!!

edith2504

Poštovani,

pisala sam Vam do pred par dana. Pokusat cu biti kratka koliko mogu s obzirom da sam jos pod
dojmovima od do sada nikad takvog pregleda i nestrucnosti.
Da Vas podsjetim, 5.3.-10.3. mi je bila menstruacija, 16.3. nezasticeni odnos.
Napravila sam 3 testa, sva tri negativna. Danas ujutro 18.4. prije pregleda mi je konacno
nastupila menstruacija. Sve to sam rekla ginekologu. On odgovara: vi ste trudni, ne mora
znaciti da je to menstrualno krvarenje. Ja odgovaram: poznavajuci svoje mislim da je, obilno je
s malo ugrusaka i imam menstrualne bolove. Prilikom pregleda on govori: CINI se da je to
menstrualno krvarenje. Nakon ultrazvuka on govori da ipak nisam trudna i da lijevi jajnik minimalno
cistican te mi daje na izbor kontracepcijske pilule ili Duphaston.

Moje pitanje Vama je sada: da li je u potpunosti iskljucena trudnoca, tj. je li ultrazvuk vjerodostojan
s obzirom na to kad je bio odnos i eventualno zacece da je do njega doslo (to Vas pitam jer ne znam
sto da vise mislim nakon takve nestrucnosti) ili da ja ipak izvadim radi svoje mirnoce hcg hormone
u krvi? I sto mi Vi preporucujete za terapiju?

Lp

TeaJe72046L

Postovani,
Zanima me mogucnost trudnoce, ako sam s deckom 28.3. imala spolni odnos i prilikom odnosa doslo je do spadanja kondoma, ali sam uzela tabletu za dan poslije za svaki slucaj, te smo imali zasticen spolni odnos vise puta svaki put s kondomom ,10.4. pri cemu nije ejakulirao u mene. Imala sam sve simptome menustracije i jucer sam osjetila krvarenje ali je dosta oskudnije nego inace (inace su mi menustracije obilne i bolne), i krv je svijetlo crvene boje. A ocekivana mi je menustracija bila za 10dana s tim da su mi ciklusi dosta neredoviti, zadnji put sam dobila 11.3. Kolika je mogucnost trudnoce? I je li rano napraviti test za trudnocu?
Hvala unaprije

Dejan Šakoronja, dr. med.

Volimtenajvisenasvijetu, ako vam je ciklus redovit i test ste napravili ispravno nakon kašnjenja menstruacije onda je pouzdan.
No sugeriram da ponovite test kroz par dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Edith prema opisanom ne radi se o trudnoći. Imali ste menstruaciju. ne treba beta HCG.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tea ne radi se o trudnoći. Test možete napraviti najranije u vrijeme očekivane menstruacije.

nis

Poštovani, nisam dobila menstruaciju i danas sam napravila test koji je negativan. Danas mi je 50 dan ciklusa koji inače iznosi oko 33-35 dana i prošlo je 30 dana od zadnjeg odnosa. Pretpostavljam da je test pouzdan. Zahvaljujem na odgovoru!