Da li sam trudna?

dragon5

Postovani doktore, brinem se da sam ostala u drugom stanju. Naime za vrijeme plodnih dana sa deckom sam imala peting pri kojem je on svoj ud usmjerio ka ulazu u rodnicu,medjutim nije ulazio unutra nego sam vrsio pritisak.nije bilo ejakulacije tada,nego kasnije i daleko od mene. Sutradan smo opet imali peting i ejakulirao mi je na zadnjicu,medjutim ja sam osjetila kako mi je malo tekucine skliznulo niz nogu izmedju prepone i brdasca za vaginu,ali nisam sigurna je li doslo na nju. Zadvjiu menstruaciju sam imala 9.11.-14.11., ciklusi mi traju 23dana (+/-2),medjutim danas je 9.12.i jos nisam dobilaiako imam sve smptome da cu dobiti.da li treba da se brinem? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da se ne radi o trudnoći. Educirajte se i koristite zaštitu tijekom odnosa.

Nova1

Dobro veče poštovani doktore.
Ranije sam Vam već pisala ali pošto još uvijek nisam dobila menstruciju odlučila sam Vam se ponovo obratiti.
Kao što sam već ranije rekla, imala sam odnos sa momkom 18.11.2013., koristili smo kondom, medjutim na kraju nakon ejakulacije kondom je spao do pola polnog organa. Mislim da nije nista izašlo van iz kondoma. Mjesečnicu sam trebala dobiti 3.12.2013. ali je još uvijek nisam dobila. Test na trudnoću sam uradila tri dana prije izostanka menstrucije, zatim na dan izostanka (3.11.2013.) i potom sam radila juče sa prvim jutarnjim urinom (test ima osjetljivost 25). Sva tri testa su bila negativna. Zanima me da li još uvijek ima bojazni od toga da sam trudna? Da li trebam ponoviti test kroz nekoliko dana?
Još uvijek nemam nikakve simptome pms.
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru. Lijep pozdrav

ld21

Poštovani! Zadnju menstruaciju imala san 31.10., prilikom spolnih odnosa sa dečkom nismo koristili kondom, no maksimalno smo pazili (nije ejakulirao u mene). 11.11. sam išla na redoviti ginekološki pregled gdje mi je ustanovljeno da imam gljivice te sam dobila vaginalete (osim toga sve je bilo u redu). Ciklus mi je inače redovit (28-31 dan), a sada još nisam dobila menstruaciju. Pojavili su mi se prištići na licu (kao i svaki mjesec pred menstruaciju), no osim toga nemam drugih simptoma (bolnost dojki,..). Zanima me da li vaginalete imaju ikakve veze s tim što mi kasni i postoji li šansa da sam trudna? Trebam li napraviti test na trudnoću? Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nova, trudnoća nije uzrok izostanka menstruacije.
Pričekajte menstruaciju još koji dan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Id, gljivice nemaju veze s izostankom menstruacije.
Svakako napravite test na trudnoću.

dragon5

Da li je potrebna zaštita i pri ovakvim odnosima,pri petingu iako.nema ulazenja u rodnicu? Ili samo ako bismo upraznjavali spolne osnose,jer ja ih jos nisam imala niti planiram uskoro imati. Puno Vam hvala na savjetima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba kod petinga zaštita. Samo ako ćete imati pravi odnos.

jesen

postovani , imala sam menzes 6.11 a zatim nezasticen odnos 17 11, s tim da smo pazili, a sada mi kasni , dali postoji mogucnost trudnoce , ali imam sve simptope kao da cu dobiti , bol u grudima , bol u krizima, inace imama redovite menstruacije , medutim unazad dva , mjeseca mi zna kasnit , po dva do tri dana, i da naglasim da imam ciste na grudima, dali to moze utjecat nestoo

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ciste na dojkama ne utječu na kašnjenje menstruacije.
Ne znam da li ste trudna. Ako će vam kasniti menstruacija napravite test na trudnoću.

ld21

Jesam, test negativan! Hvala na odgovoru happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

virvir12345

danas sam popila zadnju tabletu duphastona,znači sedmi dan danas,al mi se opet pojavio slabi krvavi iscjedak,dali je to početak menstruacije,koja bi trebala nastupiti

bcg

Poštovani,

zanima me da li postoji mogućnost da mi je cura trudna, ima nepravilnu menstruaciju, najkraće 21 a najduže 28 dana, obično dobije 24-25 dan. Zadnji put je dobila 16.11.2013 a mi smo 26 i 28 imali odnos, ali na način da nisam ulazio u vaginu penisom već samo trljao penis bez zaštite po njoj, ali ne i svršio na vaginu i onda sam nakon toga prstima bio u vagini. Da li postoji mogućnost da je trudna jer još nije dobila a ima bol u grudima, donjem djelu trbuha i bol u donjem djelu križa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bcg trudnoća tim načinom nije moguća.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Virvir vjerovatno je.

nina nina

Poštovani,

u braku sam 13 god,imam kćerku od 10,5 g. Zadnja menstruacija mi je bila 22.11.2013 i neredovna je,07.12. i 10.12 desilo nam se da je svršio u rodnicu.
Simptome trudnoće nemam nikakve redovan uz uredan,osim što je jedan jajnik veći za 1 cm od drugog na kom imaju tri male cistice.
Dali postoji mogućnost trudnoće?
Još bi dodala samo da sam nekoliko dana imala problem s crijevima u stomaku,kruljenje učestala stolica,grčeve i bolovi kao pred menstruaciju,e sad ono čega je mene strah je trudnoća.
Molim vas za odgovor,,malo sam onak nervozna.

Hvala vam unaprijed

lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odnosi u plodnim danima, svakako je šansa moguća. Ako ne dođe menstruacija napravite test na trudnoću.

neymar11

Spao nam je kondom ali nismo sigurni kad, ja mislim da nisam svrsio, a i da jesam npr u kondom i da je on spao na kraju i da smo nastavili sa sexom dali ima sanse za trudnocom i kolike su sanse ??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse svakako postoje. Svakako ako niste sigurni u sve ovo neka djevojka uzme postkoitalnu zaštitu.

Nazad
1 ... 54 55 56 57 58 59 ... 99
Naprijed