Da li sam trudna?

erna1987

Poštovani!Moje pitanje je sljedece, posljednji ciklus sam imala 21.12.2013.,od 3DC sam pila klomifen,a od 9DC nastavila Dabroston radi folikulometrije. 14DC ginekolog je ustanovio pucanje folikula,nakon toga smo imali odnose svaki drugi dan(naravno zelimo bebu,vec 5 godina) Od 19Dc imam pojcane bolove u grudima....Da li je moguce da sam trudna?I jesu li ti siptomi preuranjeni da bi bila trudnoca?Danas mi je posljednja tableta dabrostona...Ciklusi su mi uvijek na 31 dan,vjerujem da ce sada bit ipromjene radi dabrostona. Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam da li se radi o mogućoj trudnoći no simptomi nisu svakako još od trudnoće.
Strpite se. Inače odnose trebate imati od 9. dana ciklusa a ne kad se ovulacija već dogodi.
Jajna stanica živi samo 24 sata.

Tinnaa

Poštovani doktore,ja vam samo želim zahvaliti na vašem strpljenju i vrlo brzim i stručnim odgovorima,ljepi pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

saneah

Postovani,
ja sam Vam vec pisala.. imala sam neko oskudno krvavi iscjedak ovaj mjesec, a prije toga je decko svrsijo u mene uvplodnim danima... rekli ste mi da je to krvarenje od ovulacije a da pricekam ocu dobit da vidim jesam li trudna. Kasni ni sad vec 5 dana a radila sam test prekjucer u vecernjim satima i ispa je negativan. u ljekarni sam trazila onaj bolji test pa su mi dali onaj sta pokazuje odmah nakon sta dan kasni. sad mi nije jasno zasto mi kasni.. nemam nikakve naznake da cu dobit. samo me malo jajnici bole na trenutke. jel mozda ciste ili neka upala ili je test bija lazno neg.?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako menstruacija kasni a test je negativan ne radi se o trudnoći.
Možda cista upala ili slično. Posjetite ginekologa.

Minaana

Poštovanje.. Molim Vas za pomoćhappy
Odnos je bio 2.dan menstruacije kada je suprug ejakulirao u mene,bez zaštite. Ciklus traje između 26-29 dana. Prestala sam dojiti nedavno. Sada me bole leđa,križa i osjećam bolove u donjem dijelu trbuha i natečenost iznad venerinog brijega. Temperatura danas 37.Mokrim često i imam prozirni iscjedak. radi li se ovdje o trudnoći(bojim se da sam umislila) ili o nekoj upali. Trebam dobiti za 13 dana!!!! Da napravim test ili???????? jako sam nestrpljiva,a ne znam isplati li test već sada praviti!!! Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Test možete napraviti tek ako vam kasni menstruacija.

renata55

Poštovani,

imala sam spolni odnos s dečkom 06.01. u vrijeme plodnih dana bez zaštite, ali on nije svršio u mene. Izašao je par sekundi prije. Ciklus mi je najčešće 29 dana, po izračunu bih trebala dobiti menstruaciju u subotu, 18.01.
Primjećujem neke simptome kao u pms-u (pritisak u donjem dijelu trbuha, osjetljive i povećane grudi, glavobolja i umor), ali su oni vrlo slični simptomima trudnoće, bar koliko sam ja u to upućena. Postoji li mogućnost da sam trudna?

Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam da li ste trudna. Ako je bilo kao što ste opisali vjerovatno niste.
Ako će vam kasniti menstruacija, napravit ćete test na trudnoću.

Nadica90

Postovani doktore,
7.12.2013. je nastupila menstruacija. Datuma 18.12.2013. imala sam nezasticen odnos sa ejakulacijom. Nakon 48h popila sam Escapelle tabletu, a oko 24.12. imala krvarenje koje je , pretpostavljam, izazvalo njeno konzumiranje. Trajalo je oko 4 dana,bilo slabijeg intenziteta. Ciklus mi je inace na 28-29-30 dana. Menstruaciju i dalje nisam dobila. Da li je moguca trudnoca ? Veliki pozdrav i hvala unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za trudnoćom je mala, ali ipak napravite test.

tea_0507

postovani,
prije dva tjedna sam imala odnos s dečkom,koristili amo zastitu i provjerili smo,kondom nije pukao...no ja sam trebala dobiti menstruaciju 13.1 ciklus mi je 31 dan.. i do danas je jos uvijek nema...u zadnja cetri dana sam koristila tablete za mrsavljenje jabucni ocat i od tad idem cesto mokrit. zadnja tri dana i spavam po 5-6 sati. sto mislite jesu li tablete utjecale na menstruaciju

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam koji je uzrok izostanka. Svakako napravite test na trudnoću.

renata55

Hvala na odgovoru.

Danas smo poslije spolnog odnosa uočili krv na partnerovom penisu i od tada primjećujem jako svijetlu (roskastu) krv kada se pobrišem s maramicom. Bojim se da se ne radi o implantacijskom krvarenju jer je danas 11. dan od onog nezaštićenog odnosa. Je li moguće da je to samo malo uranjena menstruacija (za 2 dana bi trebala doći)?
Malo sam se utješila da nisam trudna, jer je ipak onaj spolni odnos bio 2 dana nakon ovulacije i nije došlo do ejakulacije, ali me sada ovo jako zabrinulo.
Znam da je metoda prekinutog snošaja nesigurna i inače je ne prakticiramo, gotovo uvijek (pogotovo u plodnim danima) koristimo kondome, ali ovo se zalomilo.
Oprostite što vas gnjavim.

Unaprijed hvala.

tea_0507

naime, ovih par dana mie dosta stresno..a i mozda mi zbog podsvijesnog straha od trudnoce...imam bolove u doljnjem dijelu ledja

tea_0507

i dali je moguce da ostanem trudna bez obzira sto kondom nije pukao?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tea, nije moguće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Renata mislim da ćete dobiti menstruaciju za koji dan.

Nadica90

Postovani doktore, nedavno sam vam se obratila . 7.12. 2013. sam imala menstruaciju, 18.12.2013. nezasticen odnos sa ejakulacijom. Nakon 48h sam popila Escapelle pilulu i oko 24. 12. imala slabo krvarenje koje je izazvala tableta u trajanju od 4 dana. Ciklusi su mi, da kazem redovni, na 28-30 dana. Sve do danas nisam imala novu mesecnicu, a danas su se pojavile blage tackaste smedje mrljice, slicne poslednjim danima menstruacije.. i osecam blagi pritisak u stomaku kao pred ciklus.. Da li to ukazuje na neki problem, trudnocu ili nesto trece ? Hvala jos jednom na odgovoru i vremenu. Pozdrav

Nazad
1 ... 56 57 58 59 60 61 ... 99
Naprijed