Jesam li trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vicky ne radi se o trudnoći. Nastupit će menstruacija.

dina232016

Poštovanje, odgovorili ste mi da 8-mi dan spada u nepoldne dane, da to znam, a pitam se dali je moguce zatrudnjeti u neplodnim danima happy lijep pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su doista neplodni dani, onda neće doći do trudnoće.

Vicky18

Postovani, dosla mi je menstruacija dan kasnije i onda su poceli snazni grcevi vec u 5 ujutro i popila sam tabletu ibuprofen, krvarenje je trajalo 3 dana i bilo je jako obilno, danas mi je cetvrti dan i skoro uopce ne curim, tek kad se obrisem vidim tamniju krv na papiru, cudno mi je kako je trajala tako kratko jer inace traje po 6 dana. Danas mi je malo mucno u zeludcu, stalno mokrim, dosta cesto i jucer navecer me uhvatila zimica.. Slijedi li mozda gripa i trebam li posjetiti ginekologa zbog ovakvih promjena u trajanju krvarenja? Hvala na brzim odgovorima! Lijep pozdrav

Vicky18

I takodjer podrigujem, zgaravica me uhvatila i puno sline se izlucuje..

Dejan Šakoronja, dr. med.

To je normalno. Ne trebate na pregled zbog toga.