jesam li trudna?

Natalinus

Pozdrav, decko i ja radimo na bebi. Zadnja menstruacija bila je 11.5. Imali smo odnose svakodnevno za vrijeme plodnih dana , danas sam osjetila bol u desnom jajniku, mozemo li se nadati bebi posto je prerano za menstruaciju? Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prerano je za bilo šta. Vjerovatno je bol od ovulacije.

Natalinus

Čak ikao grčeve nisam nikad prije osjećala, a oni su i dalje tu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam što mislim o vašem problemu. Grčevi nisu znak ničega.