moguca trudnoca

Postovani

Dali je moguce zatrudnjeti ako se spolovi trljaju jedno vrijeme,ali da ne svrsim blizo vagine i da je djevojka nevina?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće. Pa zar vas ništa u školi nisu podučili o tome, ili ste vi prespavali?

minci

Postovanje doktore, uvijek imam redovne cikluse 23 ili 24 dana a posljednje cetiri menstruacije su bile svaka 23 dana. Posljednja menstruacija mi je bila 01.02. inace me pred menstruaciju bole grudi i stalno bih mogla nesto jesti, a sad nisam imala nijedan simpotom za menstruaciju pa sam pomislila da sam trudna, ali sam dobila menstruaciju 04.03. ali nije menstruacija na kakvu sam navikla. Jel postoji razlog za zabrinutost?

njegova19

Postovani decko i ja smo imali spolni odnos,poslje kojeg me pitao dali sam trudna jer je on osijetio nesto kao,pa me zanima dali on moze osjetit to tokom spollnog odnosa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Minci prema opisanom ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Njegova osjetio je vjerovatno vaš vrat maternice. Da li ste trudni , ne znam. Napravite test ako vam kasni menstruacija.

minci

Hvala lijepo na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

lori09

Postovani,prvi plodni dan decko je ejakulirao i mene i jos tijekom plodnih dana imali smo 3 put odnos,nismo koristili zastitu,ali tad nije ejakulirao u mene. menstruaciju bih trebala dobit drugi tjedan ali prema ovome kada mogu napravit test za trudnocu? I kolike su sanse sam ostala trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse postoje. Test na trudnoću napravite u vrijeme očekivane menstruacije.