Mogucnost trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Otprilike ste dobro izračunala. Šansa svakako postoji za trudnoćom ako ste imali odnos 29.1.2015
Ako ne želite trudnoću sugeriram pilulu za dan poslije.

alma91

Menstruaciju sam imala do 22.1 a odnos 25.1 ciklus traje otprilike do 25 do 28 dana dali ima straha od moguce trudnoce?

MILICA A

Poštovani,
imala sam menstruaciju od 31.12 do 6.01. i za vrijeme menstruacije odnose i savki put je partner ejakulirao unutra. Inace imam spiralu bakrenu Nova T. Jos uvijek nisam dobila menstruaciju a test koji sam jucer napravila je negativan. Inače menstruacija mi nikada ne kasni (svaki put kad je bilo kasnjenje bila je i trudnoca u pitanju). Ciklusi su mi redovni i dolaze mi svakih 26-28 dana. Molim Vas za odgovor da li je moguce da se radi o trudnoci. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Pričekajte da nastupi menstruacija za koji dan.

suzi1

Poštovanje. Bila bih Vam zahvalna kad biste mi odgovorili na moja pitanja koja me muče. Prije par dana, držala sam dečka za spolovilo rukom i zadovoljavala ga..i za vrijeme toga izlazila je neka tekućina, koja je bila i na njegovoj i na mojoj ruci, te je on poslije toga mene dirao po spolovilu ali preko donjeg rublja i najlonki, bila sam u plodnim danima.. Nikad nisam imala pravi spolni odnos. Zanime me dali je na taj način moguća doktore trudnoća.. :/ preko donjeg rublja ako me on dirao rukom koja je bila vlažna. Dali se od te tekućine, sluzi moze ostati trudan??
Unaprijed Vam hvala na odgovoru. Pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Navedenim Načinom trudnoća nije moguća.

MILICA A

Poštovani, hvala na odgovoru. Danas sam bila kod svoje ginekologinje koja je ultrazvucno utvrdila da nema trudnoce, te da imam vodenu cistu na lijevom jajniku i uputila me da izvadim hormon trudnoce zbog mogucnosti vanmatericnbe trudnoce. Da li bi doktroica vidjela na uzv vanmatericnu trudnocu. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ista se teško vidi, ali svakako napravite beta hcg.