molim vas za savjet

sekicaa

Poštovani,
prije otprilike dva mjeseca pojavio mi se blagi sukrvavi iscjedak (koji se pojavljivao nakon dugotrajnog stajanja), no menstruaciju još nisam dobila. Takoder, u zadnje vrijeme imam ceste glavobolje. Inace imam PCOS i hipotireozu.
Znate li mozda zbog cega mi je sukrvavi iscjedak?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
preporučam da što prije napravite ginekološki pregled, papa test, uzv pregled i pregled mokraće da bi se ustanovilo odakle je i zbog čega je došlo do sukrvice

sekicaa

Poštovani,
jel to moze biti simptom trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
sukrvica se može javiti u bilo kojoj fazi trudnoće

sreeeca_2

Poštovani doktore,

U posljednjih par dana javio mi se osjećaj kao da mi se stalno mokri (sto je prestalo) , a sad nakon tog neka ne jaka bol, ali nelagodan osjećaj, peckanje i probadanje u genitalnom području.

Zadnji seksualni odnos bio je prije dva mjeseca.

Voljela bih vas savjet oko toga sto da napravim.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
preporučio bih da napravite urinoklulturu i ginekološki pregled. Prema simptomima moguća je upala mokraćnih puteva ili donjeg genitalnog trakta. Ukoliko se izoliraju uzročnici (mogu biti bakterije ili gljivice) provest će se terapija.