smedji iscjedak?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Paraovarijska cista ne može uzrokovati takve smetnje.
Prije bi se moglo raditi o endometriozi. Savjetujem ca125 i uzv cd.

chines

postovani,
mesntruacija mi kasni vec 7 dana, posto sam spolno aktivna danas sam napravila test te se pokazalo da je negativan. menstruaciju sam trebala dobiti 17.7. no nista. umjesto menstruacije ja imala sam smeđi iscjedak,a ponekad malo rozi I trajao mi je 4-5 dana. zanima me sta se desava samnom I dali se trebam zabrinuti..
unaprijed se ispricavam ako je vec neko postavio isto pitanje. hvala vam. pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana sugeriram pregled. Ne radi se o trudnoći, možda upala, cista, endometrioza itd.

nid

Postovanje. Imala sam menstruaciju od 26.07. do 01.08. i do sada sam imala sve redovno, ali prije tri dana mi se poceo pojavljivati smedji isjedak, pomalo.. A prije dva mjeseca sam bila na dijeti i smrsala oko 16 kg, pa da li se zbog toga nesto poremetilo ili je nesto drugo?! Da li trebam otici doktoru? Hvala, pozdav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate na pregled. Nestat će kroz par dana.

hulahopka

Postovani,
Moje menstruacije su redovite, zadnju sam dobila 26.7. Odnos sam imala prije tri mjeseca, pa ovo ne bi trebalo da ima ikakve veze sa trudnocom, ili bilo cim. Naime, 10 dana nakon ove posljednje menstruacije, koja je bila sasvim 'uredna', primijetila sam taj neki smedji iscjedak, traje vec 4 dana i nije obilan, pa me zanima zbog cega je to, da li je to nesto ozbiljno i ima li razloga za brigu, inace mi se ovo nikad prije nije desavalo.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možda se radi o periovulacijskom krvarenju, cisti, upali, endometriozi.
Previše stvari dolazi u obzir. Ako ne prestane javite se na pregled.

plave_okice90

Poštovani,

Trebala sam dobiti mjesečnicu 5.8. Inače imam redovite mjesečnice, +/-2 dana, u prosjeku dolaze svakih 28 dana. Nažalost nisam ju dobila. U noći subotu na nedjelju sam napravila test na trudnoću i bio je negativan što se odmah vidjelo. S dečkom prakticiram nezaštićene odnose već dulje vrijeme (prekinuti snošaj). Pred mjesečnicu simptomi koji mi se javljaju su bol u jajnicima, malo me leđa bole, bol u grudima te smeđi iscjedak. Sad imam taj iscjedak više od tjedan dana. Uvijek se nadam mjesečnici, ali na kraju se ispostavi da nakon sexa ili tijekom dana bude malo smeđeg iscjetka i onda ništa. Imam simptome koji mi pokazuju da ću dobiti mjesečnicu i ništa. Oduvijek imam redovite mjesečnice i nikad nije toliko kasnila. Jedino što sam primjetila jest da me dan prije i na dan kad sam trebala dobit mengu užasno glava boljela, ali može biti od vremena i dosta sam radila. Također mi se malo želudac okretao na jedan miris dva-tri dana. Ne osjećam se umorno ili da moram više spavati. Samo me muči taj iscjedak koji me uvijek navodi doći će, doći će mjesečnica i na kraju ništa unatoč simptomima. Inače imam Gilbert i u obitelji dosta njih ima problema sa štitnjačom, meni su prije nekoliko godina otkrivene neke ciste, za sada ništa strašno. Također bolujem od alopecije, ali mislim da to ne bi trebao biti razlog jer ju dugi niz godina imam. Mislim da nisam trudna, ali ne znam zašto onda toliko kasni mjesečnica i čemu smeđi iscjedak. Inače ga znam imat pred pojavu mjesečnice i pri njenom kraju, ali ne toliko dugo. Željela bih napomeniti kako je zadnjih dva mjeseca moj dečko imao neke gljivice (očito pad imuniteta), mene je samo jedan mjesec mučilo. Koristili smo canasten i prošlo je. Već smo i prije imali gljivice i sve je bilo ok. Ništa me ne svrbi niti peče. Samo taj iscjedak i ne dolazak mjesečnice. U čemu bi mogao biti problem? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema problema. Menstruacija će nastupiti kroz koji dan. Ne radi se o trudnoći dakako.

mzukina

Poštovani,

više od pola godine radimo na djetetu, međutim, još ništa. Zadnjih par mjeseci 5 dana prije menstruacije dobijem smeđi iscjedak.
Bila sam prošli mjesec kod ginekologa, no iskreno, zaboravila sam ga pitati za to.
Inače, sve je bilo u redu, i ultrazvuk i papa test.
Možete li mi reći od čega bi bio taj iscjedak, jel to neki problem?
Možda zbog toga ne mogu zatrudnijeti?

Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može biti uzrok tome. Moguće je da se radi o lošoj funkciji žutog tijela.

mzukina

Što mi onda preporučate? Šta znači taj smeđi iscjedak?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da napravite hormonski status uz progesteron 21.dana ciklusa.

drama

Poštovani,
kod djevojke mi se pojavio smeđi iscjedak 14.8. a posljednje stvari su trajale od 30.7.-3.8.posljednji odnos je bio 9.8. i bio je prekinuti snošaj.odmah prvog dana kad smo to vidjeli napravili smo test i bio je negativan.ona ima neredovite stvari(35-45 dana).postoji li mogućnost da je ipak trudna?molim vas što prije odgovorite?u panici smo jer smo još mladi
unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da li je trudna to tek možete vidjeti ako joj izostane menstruacija.
Isjedak je vjerovatno uzrokovan ovulacijom.
Savjetujem da se zaštitite bolje ako ne želite trudnoću.

ruzica_mala

bok imam 14 godina i jos nisam dobila prvu mens. al danas mi se pojavio smedi iscjedak nemam nikakvih bolova ni nista samo iscjedak sto to znaci??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Znači da spolno sazrijevate i da ćete uskoro dobiti menstruaciju.

dada89

Poštovani,
tjedan i pol nakon menstruacije javio mi se smeđi iscjedak. Pijem pilule Yaz već tri godine redovito,nekad poslije menstruacije dobijem gljivice pa ih obično liječim Canesten vaginaletama no ovaj put sam uzela Canesten kremu (mada mislim da nebi trebalo biti nikakve razlike). Nakon što sam prestala s korištenjem kreme mi se pojavio smeđi iscjedak. Zanima me dal je to normalno ili bih trebala otići k ginekologu na kontrolu? Jeli to zbog kreme ili zbog kontracepcije? Prije mi se to nije javljalo. Iscjedak je prestao nakon 4 dana.
Hvala Vam unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zbog kontracepcije. Probojno spoting krvarenje često uz uzimanje pilula. Ne trebate nigdje za sada.

aaa90

Postovani,
imam 23 godine,poslednju menstruaciju sam imala 24.07.2013, i tad sam pocela da pijem kontracepcijske pilule loette, imam redovne odnose i 19 dan ciklusa mi se pojavio smedji iscjedak koji je bio mnogo taman, gust i ponekad zgrusan sa povremenim malim krvarenjem koji je trajao nekih 5 dana. Mnogo sam zabrinuta ne znam da li mi je to sledeca menstruacija i sta to uopste treba da znaci. 08.07. sam bila kod ginekologa na pregledu, radila sam i UZ i tad je bilo sve uredu.

Nazad
1 ... 12 13 14 15 16 17 ... 30
Naprijed