smedji iscjedak?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije menstruacija. Spoting krvarenje zbog uzimanja pilula. Nastavite dalje uzimati do kraja blistera.

Lorraine0511

Poštovani, molila bih Vas za mišljenje. Imam 24 god i neredovite mjesečnice, ciklus mi traje između 30 i 36 dana. Zadnju mjesečnicu sam imala 19.7., Danas mi je 39 dan ciklusa i još nisam dobila, no danas mi se pojavila smeđa flekica, već par dana me blago bole grudi i malo osjećam u jajnicima bol. Imala sam inače nezaštićene odnose s dečkom s prekinutim snošajem. Radila sam čak 2 testa na trudnoću s popodnevnim urinom 21.8. i oba su bila negativna. Je li to bilo prerano za raditi test i da li svejedno postoji mogućnost trudnoće? Ako ne, što bi mi moglo biti? Unaprijed hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ponovite test na trudnoću, premda mislim da se ne radi o trudnoći.
Moguće se radi o anovulaciji, pcos-u, cisti, upali itd.
Savjetujem pregled i uzv.

Lorraine0511

Moram još samo napomenuti da sam nezaštićene odnose imala 9.8, 11.8 i 19.8.

Milisic

Postovani doktore javljam Vam se zbog sljedece situacije. Menstruacija mi je kasnila dva dana a inace uvijek dobijem na vrijeme ili dan ranije, danas mi se pojavio smedji isjedak, vodenast. Ovaj sam mjesec bila pod stresom, imam odnose sa momkom uradila sam dva testa i oba su bila negativna, inace mi se ovo pojavljivo na kraju menstruacije nikad na pocetku kao sad. Mozete li mi reci sta bi moglo biti u pitanju? Unaprijed zahvalana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Milisic, radi se o smeđeme iscjetku koji se zna pojaviti pred menstruaciju. Mislim da će ista nastupiti za koji dan. NE radi se o trudnoći.

mia2013

Postovani,nova sam na ovoj stranici...moze li jedno pitanje...da li se moze zatrudniti prvi dan poslije menstruacije i koliko je sperme dovoljno da se zatrudni????

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće ako su ciklusi redoviti. Spada u neplodne dane te količina sperme nije važna.

solinka

Evo ovako dana 24 na 25 8.2013 sam dobila menstruaciju bila je popracena bolovima i ne toliko obilnim krvarenjem te naredni dan ipo normalno no vec 27 umjesso krvi ide smedji iscjedak i 28 nema skoro pa nista tu i tamo koja kap tog iscjedka.inace imam redovite obilne menstruacije koje traju 6 do 8 dana i taj iscjedak bude 6 7 dan...no medjutim vec treci dan imam problema sa ucestalim stolicama sta inace nije uobicajeno ..imala sam nezasticeni odnos odprilike u plodnim danima ali ejakuirao je vanka sad me zanima dali postoji mogucnost trudnoce jer za test i ginekologa mi se cini prepano..menga prije ove je bila od 28.7 do 4 5 .8 uredna

kapljica101

Poštovani, imam 21 godinu. Menstruacije su mi neredovite. Iako nisam seksualno aktivna (mislim,imam dečka i nije da ne radimo ništa samo nemamo odnos), bila sam kod ginekologa i utvrđena mi je smanjena razina estradiola. Ginekolog mi je savjetovao ne pijenje nikakvih tableta. Zadnje menstruacije su mi bile: 1.10., 15.12., 7.2., 24.2. 17.4., 22.5. i 22.6. Ono što me muči je što zadnjih 7 dana imam nekakav smeđi iscjedak. U početku mi se javio kao normalni iscjedak sa malo krvi pa je prešao u nekakav smeđi. Također me bolio trbuh kao da ću dobiti menstruaciju,ali me zadnja 2 dana bole jajnici. Osjećam nekakvo peckanje i neugodu te učestalo mokrim. Imam li razloga za brigu ili si samo umišljam ovo sve jer me brine? Moram napomenuti da mi se ovo nikad prije nije dogodilo.Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Solinka, prema opisanom se ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kapljica, možda se radi o disfunkcijskom krvarenju i anovulacija.
Nije normalno da nemate menstruaciju po dva mjeseca. Savjetujme hormonski status i terapiju za regulaciju ciklusa.

solinka

zaboravila sam reci da me dan nakon tih odnosa sam imala bolove s desne strane jajnika i isla ginekologu koji je reka da je sve 5 kao i na hitnu di su ustvrdili da se neradi o nikakvom upalnom procesu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mijenja stvar.

Postovani dr. med,
Mjesecnica mi kasni 3 dana. Partner i ja imali smo spolni odnos bez zastite no nije ejakulirao u meni.Inace imam neredovite menstruacije te znaju kasnit i do 10 dana,no prethodne dvije bile su uredne te je ciklus trajao 31 dan.Takoder primjetila sam da mi izostaju uobicajeni predznaci menstruacije te umjesto njih imam poprilicno jake bove u desnom jajniku i prozirni iscdjedak.
Moze li ta bol jajnika ukazivati na skorasnju menstruaciju ili se radi o trudnoci?
Unaprijed Vam se zahvaljum na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ne znam. Napravite test za početak.

Hvala Vam na odgovoru. Mislite li da postoji mogucnost da je rjec o nekakvoj cisti na jajnicima s obzirom na bol koja inace izostaje? Neznam je li igra ikakvu ulogu moja dob ali u slucaju da igra,imam 20 godina.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je i cista.

hela6677

Poštovani!

Već dva dana za redom sam primjetila da imam smeđi iscjedak što me jako zabrinulo. Godinu dana pijem kontracepciju i do sada mi se to još nije dogodilo. Pročitala sam da takav iscjedak često može biti prije i poslje menstruacije, no ja tek za dva tjedna moram dobiti.
Molila bih vas za objašnjenje.
hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o bezazlenom spoting krvarenju zbog uzimanja oralnih kontraceptiva.

Nazad
1 ... 13 14 15 16 17 18 ... 30
Naprijed