Strah od trudnoce

little mini me

Samo da se nadovežem na svoju poruku... Razbijam glavu o tom već 2 dana, i čitam svakakve isječke... Zanima me Vaš odgovor. Baš sam nekako nervozna i u strahu. Hvala Vam!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, učinite test na trudnoću. Iako je bio prekinut snošaj postoji mogućnost trudnoće obzirom da ste bili u plodnim danima.

Koala25

Jasno mi je to za grceve Ali imam bolove u jajnicima a menstruacija je zavrsila. Jel ti zbog pregrubog odnosa.

Ivo Balenović, dr. med.

Moguće je zbog grubog odnosa, možda su bolovi zbog ovulacije, moguća je upala, a možda bolovi nisu od jajnika. Savjetujem da se javite liječniku radi pregleda.

Juks24

Ja i cura smo imali spolni odnos u plodnim danima 3 dan od plodnih dana koristili smo zastirtu ali nismo primjetili da je kondom bio puknut na glavicu i zanima me ako mi je ona sluz koja ide iz penisa kad se uzbudi jel se od nje moze zatrudnit i prije nego sto sam ejkulirao izvadio sam ja iz nje i vani svrsio (sam od sebe) jer sam bio jako blizu i dosta mi je malo sperme izaslo i zanima me jel moze ostat trudna i jel je moguce da spermij nekad izade puno nekad malo???

Ivo Balenović, dr. med.

Prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Predejakulat ne sadrži spermatozoide. Količina sperme ovisi o duljini apstinencije prije ejakulacije.

Juks24

Kako sam vec rekao ja i cura smo imali odnos u plodnim danima posto je prosli mjesec imao manje dana od ovoga trebala je jucer dobiti menstruaciju a dobila ju je danas ujutro i boljelo ju je jucer dan orije nego sta je dobila pa me zanima posto je nama kondom bio pukao za vrijeme odnosa kod glavica i ja sam cak mislio u nju ejkulirati ali nisam izvadio sam ga kad sam bio stvarno blizu i (sam od sebe) je svrsio i izaslo je dosta malo spermija pa me zanima dali to moze biti inplantacijsko krvarenje ili se ne trebam bojati???

Ivo Balenović, dr. med.

Ne radi se o implantacijskom krvarenju, nego o menstruaciji. Nema razloga za brigu.