Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoca????


Autor Poruka

blueberry

26.04.2013. 01:55

postovanje da li je ipak moguce da je devojka trudna ako nema simptome trudnoce dobila na vreme i test pokazao negativno posle 10 dana od odnosa...odnos(nije bilo ejakuliranja u nju) je bio 30.3 ,6-ti dan ciklusa i pre tri dana 23.4 je dobila sve je normalno i ima normalno krvarenje vec 3 dana...molim vas pomozite mi da li tu ipak postoji neka mala sansa za trudnocu? veliki pozdrav za vas!

Dejan Šakoronja, dr. med.

26.04.2013. 09:50

Ne postoji.

Lukam

26.04.2013. 20:45

Djevojka i ja smo imali nezasticeni odnos koji je trajao kratko, nisam ejakulirao u nju, osjetio sam da sam blizu i preknuo sam odamh i nije vise bilo kontatka, da bi nakon mozda 1-2 minute ejakulirao ne u nju. Posto taj prvi put kad sam osjetio da sam blizu nisam osjetio da sam ejakulirao , jer kao da sam bas preknuo u tom trenutnku i posle toga 1-2 minute samozadovljavanja ejakulrao sam. Sad mene interesuje da li ja mogu da dozivim 2 ejakulacije u roku 2 minute? i odnos smo imali sad u srijedu 24.5 a njoj kasnij menstarucija, trebala je da dobije 21.5, i danas je 26 nije dobila, da li ima razloga za brigu od trudnoce, i posle koliko dana se moze raditi test za trudnocu, u slucaju da menstruacija jos kasni.

Dejan Šakoronja, dr. med.

26.04.2013. 22:00

Već sad može napraviti test. Mislim da se ne radi o trudnoći.

Lukam

27.04.2013. 15:40

Moja djevojka je trebala da dobije 21.4, prije toga nismo imali odnos i kasni joj i posto nije dobila mi smo imali odnos 24.4, koliko vremena treba da prodje vremena od ovog odnosa 24.4 posto joj kasni da bi test mogao da se uradi. A danas je 27.4. Unapred Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

27.04.2013. 20:55

Nakon 2 tjedna od ovog odnosa.