upala mjehura

Barbara2802

Poštovani,
Nakon što sam napravila urinokulturu nađena mi je escherichia coli u mjehuru. Dobila sam antibiotik Nolicin kroz 10 dana.
Međutim počela sam osjećati blagu bol u predjelu lijevog jajnika, također imam izostanak stolice, kroz tjedan dana imala sam stolicu samo jednom. Možete li mi reći da li je to povezano sa bakterijom ili je po srijedi nesto drugo?
Hvala Vam unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Povezano je s upalom u mokraćnom sustavu. Što se tiče opstipacije uzmite neko od sredstava za to.