zatrudnjivanje

Anchicu

Poštovani,

hvala na odgovoru.

Lp,

Ana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Ljulja

Postovani doktore,

Ja i suprug vec 8 mjeseci radimo na bebi, nazalost bez uspjeha. Ne forsiramo, pokusavamo ne razmisljati o tome, samo po sebi je dovoljno stresno. Moji ciklusi su redovito, svakih 28-30 dana. Prije 4 mjeseca sam bila kod ginekologa na redovnom pregledu i ultrazvuku, rekao je da je sve u redu. Na pregledu mi je utvrdi da mi je folikul puknuo, sto pretpostavljam znaci da su mi i ovilacije uredne, prema mojoj racunici na 14 dan c. Obzirom da nisam radila papu, koje pretrage savjetujete da napravim?
Citala sam da nebi bilo lose piti folnu kiselinu i omega 3. Zanima me vase misljenje o tome. Koliko bi to zapravo pripomoglo u zacecu? Moram napomenuti da sam ja pusac, suprug ne. Suprug je presao 30, meni su 24.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste bili na pregledu dio stvari bi se vidio na tom pregledu.
Trebate za početak papa test, cervikalne briseve, suprug spermiogram. Ako je to u redu onda daljnje pretrage.